Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Відео, що розповідає про переваги золотого контракту Volvo

Ключ до всього — телематичні пристрої

Вантажівка Volvo, під'єднана до телематичної системи

Більш продумане планування обслуговування

З золотим контрактом Volvo обслуговування ніколи не позначатиметься на експлуатаційній готовності. Завдяки телематичній системі працівники майстерні можуть отримати доступ до різної інформації, такої як показники двигуна, пробіг, споживання пального, а також стан основних вузлів, доки ваша вантажівка перебуватиме у дорозі. А це означає, що вам запропонують послуги технічного обслуговування лише тоді, коли вони дійсно будуть потрібні вашій вантажівці. Вас також попередять про проблему заздалегідь, щоб халепа не застала вас у дорозі. А коли ви прибудете до майстерні, все буде готове до вашого приїзду. Ви не втратите дарма жодної секунди часу, жодного центу.

Технік Volvo за робочим столом

Регулярне техобслуговування, з будь-якої точки світу

Деякі види ремонту не потребують відвідування майстерні. За допомогою служби «Опції онлайн» технічний спеціаліст може отримати дистанційний доступ до вашої машини для калібрування індикатора споживання пального, розміру бака для пального (якщо встановлено додаткові) і налаштування потрібного вам обмеження швидкості на дорозі. На відстані можливо навіть активувати функцію індикації навантаження. Просто зупиніться на декілька хвилин на узбіччі і віртуальний технік попіклується про це.


Кнопка Служби екстреної допомоги на дорогах «Volvo Action Service»

Неймовірна допомога на дорозі

Незаплановані зупинки все ж таки стаються, тому Золотий контракт Volvo включає послуги телефонної служби екстреної допомоги на дорогах Volvo Action Service. Просто натисніть кнопку VAS на панелі приладів та вас з’єднають з оператором, що розмовляє вашою мовою. Він визначить ваше точне місцезнаходження та встановить діагностичні коди несправностей вантажівки. І за лічені хвилини до вас вирушить службовий автомобіль з відповідним технічним спеціалістом та необхідними для ремонту інструментами та запчастинами. Жодної хвилини втраченого часу. Жодних втрачених ресурсів.Що робить Volvo Action Service особливим

Контакти та схема проїзду

Вирушайте у дорогу. Та не сходьте зі шляху

Зв’яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks та дізнайтеся, як можна досягти часу безвідмовної роботи на рівні 100%.

Контакти та схема проїзду