Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Наші двигуни розроблені з урахуванням видатної паливної економічності

Наші двигуни з найбільш ефективним споживанням палива

Наша лінійка двигунів продумана до найменших дрібниць, аби забезпечити заощадження палива без будь-якого зниження продуктивності. Ми оптимізували геометрію камери згоряння. Розробили вертикальні насос-форсунки, розташовані по центру. Підвищений коефіцієнт стиснення…

Ми можемо й далі продовжувати перелічувати наші технічні досягнення. Та куди важливіше те, що ці інновації допомагають вам отримати максимальні результати. Та зберегти довкілля.Ознайомтеся з нашими двигунами


Коробка перемикання передач I-Shift допомагає економити пальне та зменшує його витрати

I-Shift – проста, надійна система, що забезпечує високу паливну ефективність

Система подвійного зчеплення I-Shift дозволяє досягти максимальної продуктивності та ефективності використання палива за рахунок відстеження параметрів маси транспортного засобу, ухилу дороги, швидкості та прискорення вантажівки, і реагування на їх зміну. У поєднанні з дизельним двигуном Volvo вона дозволяє знизити споживання пального на 5% у порівнянні з механічною коробкою передач. А у комбінації з технологією збереження крутного моменту I-Roll показник економії зростає ще більше — на 7%. Крім того, вона дуже проста у використанні.Познайомтеся з I-Shift

I-See забезпечує більш інтелектуальне та економічне водіння — в залежності від топографії дороги

I-See — спостерігайте за падінням витрат на пальне

Під час руху технологія I-See використовує інформацію про кут нахилу дороги та забезпечує максимально ефективне споживання пального за рахунок своєчасної зміни швидкості та перемикання передачі. За рахунок ефективного використання кінетичної енергії, система дозволяє скоротити обсяги споживання пального на 5%. Найбільша економія досягається на помірних схилах, але I-See допоможе заощадити паливо майже за будь-якого нахилу дороги.


Ми розробляємо шини, що сприяють економії пального

Відцентруйте колеса та збільшіть економію

Використання правильних шин при правильному тиску та при правильній відцентровці коліс та вісей може допомогти вам заощадити до 14% пального. Наші дослідження, що проводилися по всій Європі, свідчать, що у двох з трьох вантажівок неправильно відцентровані вісі та колеса. Таким чином, ця, здавалося, незначна деталь може забезпечити суттєві здобутки.Fuel Advice це ініціатива зі співробітництва, яка допоможе вам установити власні орієнтири для економічності та дозволяє звертатися по підтримку у разі потреби

Рекомендації по використанню пального Fuel Advice — стабільне зниження обсягів споживання палива

Продовжуйте працювати у рамках планових завдань по споживанню палива. Та, з ростом ефективності споживання, спостерігайте за зменшенням їх умов. Підпишіться на наш сервіс Fuel Advice та зв’яжіться з персональним інструктором зі споживання пального. Завдяки постійному аналізу, консультаціям та оперативній підтримці зі сторони експерта ви заощаджуватимете пальне у найкоротший термін та покращуватиме свої показники із року в рік.


Економте пальне з Dynafleet

Відкрийте для себе силу управління даними

Система Dynafleet у поєднанні з курсами навчання водіїв допоможе вам заощадити до 7% пального.

Dynafleet – відстежуйте рівень своєї паливної ефективності

Познайомтеся з нашою інтелектуальною системою управління автопарком. Здійснюйте моніторинг продуктивності вантажівок та водіїв у режимі реального часу, вивчайте рейтинги паливної ефективності, що створюються системою автоматично. Порівнюйте, фіксуйте тенденції та вносьте зміни, що збільшать прибуток та дозволять заощадити пальне.

Познайомтеся з Dynafleet >

Навчання водіїв – невеликі зміни, значна економія

Наші курси з покращення ефективності водіння допоможуть вам отримати максимум від кожної краплі пального. Невід’ємна частина програми Volvo Trucks з навчання водіїв – апробований системний підхід, що дозволяє розробляти паливно-ефективні техніки водіння та забезпечити економію коштів протягом довгого часу. Програма демонструє найбільшу ефективність у комбінації зі звітами Dynafleet.

Навчання водіїв від Volvo >>

Аеродинамічні профілі зменшують опір повітря, і, як результат, споживання пального

Аеродинамічний пакет

Аеродинамічний пакет дозволить покращити економію пального до 8%. Він зменшує турбулентність, мінімізує опір повітря та відображає потоки повітря від причепу.  Крім заощадження палива та грошей, пакет також зменшує викиди CO2, що позитивно позначається на навколишньому середовищі.

Контакти та схема проїзду

Починайте правильно

Основна умова для економії пального – почати правильно. Ваш дилер Volvo Trucks – експерт з заощадження пального. Чому б не звернутися до них за порадою?

Контакти та схема проїзду