Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

ПІДТРИМАННЯ ШВИДКОСТІ. ЕКОНОМІЯ ПАЛЬНОГО

Підтримання швидкості та заощадження пального. Утримання цих факторів у стані рівноваги — задача не з легких. Ми розуміємо виклики, з якими ви стикаєтеся щодня — необхідність вчасно доставити вантаж і одночасно слідкувати за власними витратами. Саме тому ми розробили унікальну силову лінію, що забезпечує покращену продуктивність. І збільшує ефективність споживання пального.

Ми постійно піклуємося про вашу прибутковість. Збільшивши середню швидкість, ви зможете покращити власну продуктивність. І продуктивність своїх клієнтів. В той же час ви будете економити пальне та зменшите негативний вплив на довкілля.

Нічого складного? Читайте далі.

Volvo FH, що використовує систему круїз-контролю під час руху

Економте пальне вже зараз

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ З ПОКРАЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ТА СПОЖИВАННЯ ПАЛЬНОГО


Коробка передач I-Shift з подвійним зчепленням

I-SHIFT DUAL CLUTCH З ПОДВІЙНИМ ЗЧЕПЛЕННЯМ — УНІКАЛЬНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

Дві коробки передач в одній. Забезпечення безперервного крутного моменту та потужності. Вища середня швидкість. І менше споживання пального.

Наша унікальна трансмісія I-Shift Dual Clutch з подвійним зчепленням забезпечує безпрецедентну плавність руху та вищий рівень комфорту під час їзди. Злагоджене перемикання передач покращує продуктивність вантажівки. Воно сприяє утворенню постійного потоку потужності, що повністю змінить ваш стиль водіння й покращить ефективність.I-Shift з подвійним зчепленням і понижуючими передачами

ПОЛЕГШЕНИЙ ЗАПУСК ЗАВДЯКИ ПОНИЖУЮЧИМ ПЕРЕДАЧАМ

I-Shift з понижуючими передачами. Розроблений для сфери будівництва та перевезення важких вантажів. Завдяки більшому передавальному числу заднього моста ви можете підтримувати крейсерську швидкість на набагато нижчих обертах. А нижчі оберти дають змогу економити пальне. Рушання вантажівки, навантаженої важким вантажем, з місця відбувається набагато простіше. Навіть за екстремальних умов, з навантаженням до 325 тон.Двигун вантажівки Volvo FH D13 Euro-6 крупним планом

БІЛЬШЕ ПОТУЖНОСТІ. МЕНШЕ ПАЛЬНОГО

Більша ефективність, ніж будь-коли. Ідеальний баланс між керованістю та паливною економічністю.

Наша нова інтегрована силова лінія вирізняється покращеним двигуном стандарту Євро 6 і унікальною коробкою перемикання передач Volvo I-Shift Dual Clutch з подвійним зчепленням. В двигунах D13 потужністю 420 та 460 кінських сил була збільшена ступінь стиснення. Крім того, в моделі двигуна D13 на 500 і 540 к. с. встановлюється вдосконалений турбокомпресор.

Дещо покращені двигун і коробка передач. Значне підвищення продуктивності та споживання пального.Задній міст Volvo FH

ПРАВИЛЬНЕ ПЕРЕДАВАЛЬНЕ ЧИСЛО

Що мається на увазі під правильним передавальним числом? Що ж, все залежить від задніх мостів. Вони є останньою ланкою у високоефективній системі, що відповідає за передачу потужності від двигуна на колеса вантажівки.

Завдяки забезпеченню належного передавального числа заднього мосту для виконання перевезень на далекі відстані вдалося досягти неймовірного балансу і взаємодії між мостом, двигуном D13 і коробкою передач I-Shift Dual Clutch з подвійним зчепленням. Результат? Нижчі обороти. Більш зручне керування. І краща паливна економічність.Водій з вантажівкою Volvo FH

ЛЮДСЬКИЙ ФАКТОР

Зрозуміло, що нові технології забезпечують ефективне споживання пального і високий рівень безпеки. Однак всі ці фактори гаснуть на тлі одного ключового фактору. Водія.

Наші курси покликані виховувати кращих водіїв. Безпечніших водіїв. Більш ефективних водіїв. Програми навчання водіїв ґрунтуються саме на цьому. Прибуткова інвестиція для будь-якої компанії-перевізника.

Проведення навчання в рамках цих курсів у поєднанні з системою Dynafleet «Пальне та Довкілля» — сприятливий крок до більш заможного майбутнього. Для вас. І вашого бізнесу.Вантажівка Volvo FH 540 срібного кольору на тлі заходу сонця

СИСТЕМА I-CRUISE ДОПОМАГАЄ ПІДТРИМУВАТИ ПОСТІЙНУ ШВИДКІСТЬ

Інтелектуальна система круїз-контролю. I-Cruise регулює вашу швидкість для зниження споживання пального. Це не лише дозволяє покращити вашу продуктивність за рахунок дотримання високої середньої швидкості, а й забезпечити більш безпечне та більш комфортне водіння.Вантажівка Volvo FH 540 срібного кольору підіймається по схилу

ЖОДНА ДОРОГА НЕ ЗАБУТА

Який маршрут потребує меншої витрати палива. I-See запам’ятовує та зберігає інформацію про всі схили в центральній базі даних. Нею можуть безкоштовно користуватися інші вантажівки. Ці дані дають змогу вантажівці автоматично реагувати на зміни нахилу дороги, аби уникнути зайвої зміни передачі. Для цього не потрібно жодних мап або GPS.

А використовуючи систему I-Cruise в комбінації з I-See ви станете надійним партнером для своїх клієнтів — з меншим споживанням палива.


Збільшене зображення клапану для регулювання тиску шин

ПЕРЕВІРТЕ ТИСК У ШИНАХ

Тиск у шинах. Ефект, що вони чинять на вашу прибутковість, часто недооцінюють. Правильний тиск у шинах при належній відцентровці коліс та вісей може суттєво допомогти вам заощадити пальне та гроші в довгостроковій перспективі.

Символ вимкнення двигуна Volvo Trucks

ВИМКНІТЬ ДВИГУН І ЕКОНОМТЕ ПАЛЬНЕ

Невеликі зміни можуть мати велике значення. Приводні компоненти двигуна під час експлуатації споживають паливо. Повітряні компресори. Насос підсилювача рульового управління. І навіть сам двигун. Вимкнувши їх, якщо вони не використовуються, ви заощадите паливо. Та гроші.

Шина Volvo Trucks, що сприяє меншому споживанню енергії

Шини, що сприяють меншому споживанню енергії

Наші шини допомагають отримати максимум від вашої вантажівки. Наприклад, шини 315/70 R22.5 спеціально розроблені для перевезень на далекі відстані. Сервіси зі зберігання пального — для ваших потреб.


Аеродинамічний пакет Volvo Trucks зменшує до мінімуму супротив вітру

АЕРОДИНАМІЧНИЙ ПАКЕТ ЗМЕНШУЄ ДО МІНІМУМУ СУПРОТИВ ВІТРУ

Гладкий корпус сприяє зменшенню споживання пального. Ми провели випробування дефлекторів у аеродинамічній трубі та вдосконалили їх. Результат? Значно менше споживання пального.Тандемний підйомний міст Volvo Trucks

ПІДЙОМ ВЕДУЧОГО МОСТА

Менший радіус повороту. Максимальне тягове зусилля. Менший рівень споживання пального. Тандемний підйомний міст — унікальна технологія, призначена для колісних формул 6×4 і 8×4. Він поєднує потужність повного приводу з маневреністю і ефективністю двоколісного приводу — і все це в рамках одного транспортного засобу.

Якщо вантажівка порожня, просто натисніть кнопку, щоб відключити й підняти ведучий міст. Після повторного завантаження вантажівки ведучий міст автоматично опускається й підключається. Це забезпечує максимальне тягове зусилля й керованість.

Крім того, відключивши й піднявши ведучий міст, коли він не потрібен, ви можете ще більше зменшити витрати пального — до 4 %.


Символ функції планування нового обслуговування Volvo Trucks

ЖОДНИХ НЕЗАПЛАНОВАНИХ ЗУПИНОК

Наша обіцянка: Максимальна експлуатаційна готовність. Наша надсучасна система планування обслуговування забезпечує віддалене з’єднання між вашою вантажівкою та майстернею. Точне профілактичне обслуговування сприяє економії пального. Та дозволяє вашій вантажівці залишатися на шляху.

Dynafleet, застосунок для економії пального й захисту оточуючого середовища від Volvo Trucks

ЕКОНОМТЕ ПАЛЬНЕ З DYNAFLEET

Якої паливної ефективності ви можете досягти? Завдяки сервісу Dynafleet «Пальне та довкілля» ви можете отримувати точні дані про ефективність експлуатації вантажівок і роботи водіїв.

Оцінка паливної ефективності допоможе вам покращити продуктивність водіїв. І збільшити прибутковість свого бізнесу.

Програмні пакети системи подвійного зчеплення I-Shift Volvo Trucks

ЯК ВАМ СИСТЕМА I-SHIFT?

Нехай I-Shift працює на ваш бізнес. Існує ряд програмних пакетів, що відповідатимуть вашим умовам водіння. Пакет «дальні перевезення та економія палива» сприяє оптимізації крейсерської швидкості. Він забезпечує ефективну їзду по автомагістралі.

Як це працює

Дізнайтеся про технічні особливості, завдяки яким трюк з парапланом вдалося втілити в життя. Загалом це пов’язано з можливістю дотримання високої середньої швидкості за допомогою унікальної силової лінії, що забезпечує плавність та продуктивність роботи, а також менший рівень споживання пального.

fe236259-a777-4ff7-9fce-dedf546326ee

Історії з подробицями

Як I-Shift Dual Clutch з подвійним зчепленням допомагає італійській транспортній компанії Sartori економити пальне на складних гірських дорогах

Сімейна транспортна компанія Sartori Trasporti, яка працює у гірських північних регіонах Італії, потребує транспортних засобів, у яких поєднані висока продуктивність і низьке споживання пального. Та схоже з появою Volvo FH, обладнаним I-Shift Dual …

Наше виживання як компанії залежить від низького споживання пального, кваліфікованих водіїв і високопродуктивних вантажівок

Завдяки підготовці водіїв, особливим заохоченням та інвестиціям в останні вантажівки і технології, польська транспортна компанія Jastim знизила витрати пального до рівнів, які раніше вважалися недосяжними….