Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Ми знаємо, що коїться на дорогах. Ми знаємо, як виглядають аварії. Саме тому ми проводимо так багато додаткових випробувань, які за законодавством зовсім не обов’язкові.

Карл Йоган Алмквіст

Директор з безпеки руху і продукції, Volvo Trucks

Наші випробування безпеки потребують додаткових зусиль: відео

Проходження найбільш суворих випробувань на безпеку

Ми любимо випробування

Випробування кабіни на міцність згідно шведських стандартів. Випробування на зіткнення. Випробування на перекидання. Випробування на аеродинамічному візку. Випробування на ударне прискорення на голову. Наша розширена програма випробувань доводить, що Volvo FH — найбезпечніша Volvo у світі. З нею у вас високі шанси залишитися живим при перекиданні. Або при зіткненні з нерухомим об’єктом на швидкості 80 км/год.

Лише Volvo випробовує вантажівки з усім внутрішнім обладнанням та заповненими відділеннями для зберігання речей. Навіть кавоварка проходить краш-тест, аби гарантувати, що жодний елемент всередині кабіни не травмуватиме вас у випадку аварії.

FUPS – система-протипідкотного-захисту

Легша. Міцніша. Безпечніша

Система протипідкотного захисту (або FUPS) була розроблена для захисту водіїв легкових автомобілів. Ми впровадили її задовго до того, як це стало обов’язковим. І з того часу ми постійно покращували її конструкцію та здатність рятувати життя.

Система поглинає частину сили від удару під час зіткнення та згортає нижню частину вантажівки назад. Наша нова система виготовлена з більш легких та міцних матеріалів, а тому ефективна навіть на високих швидкостях. У випадку зіткнення система FUPS втягується на відстань до 20 см — у порівнянні з попередніми 10. Це дозволяє суттєво збільшити шанси на виживання водіїв та пасажирів, а також зменшити ступінь травмування за будь-якої аварії.

Люк на даху у моделі FH

Вбудований люк аварійного виходу

Половина аварій закінчуються боковим зіткненням вантажівки з іншим транспортним засобом. Іноді вибратися з кабіни буває надзвичайно важко. А вибити лобове скло більше неможливо, оскільки воно надійно приклеєно. Саме тому кожна Volvo FH обладнана великим люком, який виконує також роль аварійного виходу.

Крім того, завдяки люку кабіна наповнюється природним світлом. Світла, простора кабіна дозволяє вам бути завжди напоготові та зосередитися на дорозі. На додаток це сприяє покращенню почуття водія та зменшує необхідність у електричному освітленні.

Ідея, що криється за люком на даху, доволі проста — і в ній одразу впізнається почерк Volvo. розробляти речі, що допомагають попередити аварії та зберегти людські життя у надзвичайній ситуації.

Контакти та схема проїзду

Готові віддати першочергове значення безпеці?

Місцевий дилер Volvo Trucks готовий провести вам екскурсію по всім функціям системи безпеки Volvo FH.

Контакти та схема проїзду