Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Три варіанти потужності для різних умов руху

Красень ззовні. Звір під капотом

Саме незрівняний двигун D16K і вирізняє Volvo FH16 поміж інших вантажівок серії FH. Три могутні моделі з потужністю відповідно 550, 650 та 750 кінських сил забезпечують крутний момент на рівні 3,500 Нм. Окрім того, всі ці вантажівки відповідають стандарту Євро 6.Познайомтеся з нашими двигунами поближче

Особливості дизайну Volvo FH16

Більш витончений дизайн

Всі вантажівки серії FH вирізняються схожим характером, контурами та обтічними формами. Однак у Volvo FH16 був посилений акцент на деталях екстер’єру. Та їх ексклюзивності.

1. Заднє вікно
Форма та затінення задніх бокових вікон підкреслюють повітряний дизайн кабіни.

2. Новий чорний колір

Новий колір FH16 – темний. Дуже темний. Але під цією оболонкою ховаються відтінки, що вас заінтригують. Ми називаємо його Містичний Фьорд. Вам варто це побачити.

3. Увага до деталей

Саме дрібні деталі зумовлюють велику різницю. Матове хромове покриття виділяє передню сходинку, решітку радіатора, дверні ручки і металеву емблему Volvo серед інших.

4. Велика решітка 

Унікальна матова темно-срібна решітка не лишить нікого на дорозі байдужим. Дзеркала і сонцезахисний козирок доповнюють першокласний зовнішній вигляд.

Інтер‘єр кабіни

Новий зміст «комфорту»

У дизайні інтер’єру кабіни FH16 також криється багато ексклюзивних особливостей.

Унікальний дизайн сидіння
Унікальне місце водія вирізняється характерною формою та тканиною, а також привносить високий стиль у інтер’єр кабіни. На вибір пропонується шкіряна оббивка або комбінація шкіри та тканини. Дизайн сидіння, а також матеріали Volvo FH16 ексклюзивні.

Кермо Raven 
Покрите чорною шкірою з контрастними жовтими швами, що гармонують з оздобленням кабіни, кермо Raven дарує відчуття плавності водіння. І воно доступно лише для Volvo FH16. 

Перший клас
Інтер’єр включає унікальні дверні панелі, панелі стінок, хромовані декоративні накладки, штори, оббивку ліжка та додаткове освітлення дверцят. Усе разом це створює відчуття розкоші в салоні.

Серія Volvo FH

Volvo FH16 – це найпотужніша вантажівка із серії FH. Але у неї набагато більше потужності, ніж здається. 100% експлуатаційна готовність. Покращена продуктивність. Безпрецедентна паливна ефективність.

Ознайомтеся з особливостями нової лінійки Volvo FH > 

Контакти та схема проїзду

Випробуйте її

Якщо вас зацікавило щось з асортименту, скористайтеся сервісом «Пошук дилера» та дізнайтеся, де можна ознайомитися з позицією, що вас цікавить. Місцевий дилер Volvo Trucks з радістю проведе екскурсію по вантажівці.

Контакти та схема проїзду