Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Рішення для міських перевезень вантажів

 

Унікальна форма Volvo FL

Компактна та надійна, вантажівка Volvo FL почуває себе на вулицях міста як риба у воді. А повнопривідна модель легко долає гравійні дороги, сніг та бездоріжжя. Прямі форми її кабіни, рішучий характер та унікальні фари V-подібної форми є черговим доказом приналежності вантажівки до сім’ї Volvo.

 

Volvo FL, вантажівка для міських перевезень з високою паливною ефективністю

Інтегрована система паливної ефективності вантажівки Volvo FL

Особлива конструкція двигуна. Інтелектуальна трансмісія I-Sync. Та десяток сервісів для заощадження палива. Комерційна вантажівка Volvo FL – це уособлення паливної ефективності на чотирьох (або шести) колесах.


Скільки ви змогли б заощадити?

 

Наші сервіси та інновації дозволяють уникнути простоїв

Більше часу безвідмовної роботи комерційних вантажівок Volvo FL

Наші сервіси та інновації дозволяють уникнути простоїв. А якщо останні все-ж стаються, вони зменшують час простою до мінімуму. Це дуже просто та надзвичайно важливо.


Як ми втілюємо це у життя

 

Вхідна сходина, розроблена для розвезень

Збільшення продуктивності вантажних Volvo FL

Починаючи від входу у вантажівку, який був спеціально розроблений з урахуванням потреб галузі перевезень, та закінчуючи сучасною системою управління автопарком та опціями для повнопривідної моделі – Volvo FL спрямований на забезпечення максимальної продуктивності.


Будьте продуктивнішими

 

Кабіна Volvo FL з неймовірними засобами безпеки

Надзвичайно безпечний Volvo FL

Набір неймовірних засобів безпеки. Та кабіна, спроектована, щоб забезпечити вашу безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху.


Безпека понад усе

 

Неймовірно маневрена в умовах щільного руху міського транспорту

Простий вихід зі складних ситуацій

Ви у скрутному положенні? Завдяки невеликому діаметру повороту, системі переключення передач та ергономічному положенні сидіння та приладів Volvo FL вирізняється неймовірною маневреністю. А повнопривідна модель легко долає будь-які виклики долі.

 

Тизер сервісу «Пошук дилера»

Придивіться ближче до Volvo FL

Ознайомтеся з кожною особливістю вантажівки Volvo FL. Після цього зв’яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks та побачте вантажівку у справі.

Контакти та схема проїзду

 

Безпека та комфорт: кабіна Volvo FL

Всередині кабіни все спрямовано на забезпечення безпеки та комфорту. Простір кабіни, сидіння, місця для зберігання – все розроблено спеціально для вас. А завдяки ергономічному розташуванню засобів керування все завжди буде у вас під рукою.

 

Volvo FL, вантажівка для міських перевезень з високою паливною ефективністю

Інтегрована система паливної ефективності Volvo FL

Особлива конструкція двигуна. Інтелектуальна трансмісія I-Sync. Та десяток сервісів для заощадження палива. Комерційна вантажівка Volvo FL – це уособлення паливної ефективності на чотирьох (або шести) колесах.