Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Шасі Volvo FL — мрія для встановлення надбудов

Швидкі та універсальні

Шасі Volvo FL можна замовити у стандартній компоновці або пристосувати до будь-яких потреб та надбудов. Міцна і стійка конструкція у прямому і плоскому виконанні забезпечує легке встановлення надбудов. Раму можна обладнати кріпленнями для кузовних надбудов. А інструкції з установки кузова Volvo (VBI) пришвидшать процес. Таким чином, ви отримаєте вантажівку, яка ідеально підходить для вашого бізнесу – за короткий термін та за найбільш вигідних умов.Інструкції з установки кузова Volvo Bodybuilder Instructions

Асортимент передніх мостів, що не потребують обслуговування

Передній міст, що не потребує обслуговування

В залежності від вимог до навантаження, які висуває клієнт, ми готові запропонувати ряд необслуговуваних передніх мостів. Їх вантажопідйомність варіюється від 4,0 до 7,1 тонн. Ведучий передній міст для повнопривідного Volvo FL має вантажопідйомність 5,6 тонн.

Висока продуктивність — завдяки електронній системі управління

Швидкий та простий процес завантаження вантажу

Електрона система контролю (ЕСК) може використовуватися для регулювання рівня пневматичної підвіски за допомогою перемикачів на панелі приладів та пульті керування. Все це забезпечує швидке та ефективне завантаження на будь-яку висоту.  

Оберіть між пневматичною і ресорною підвіскою

Обирайте власну підвіску:

в залежності від навантаження на міст на вибір пропонуються пневматична підвіска, ресорна підвіска або їх комбінація.

Колеса для будь-яких навантажень

Обирайте колеса

При виборі двигуна D5K вам знадобляться колісні диски діаметром 17,5 або 19,5”. А у випадку важчих вантажівок з шестициліндровими двигунами обирайте між 19,5 або 22,5.

Електронна гальмівна система (EBS)

Пневматичні гальма Volvo FL спереду та ззаду обладнані вентильованими дисками. Гальмівна система вантажівки з електронним управлінням (EBS) забезпечує кращі гальмівні характеристики з точки зору швидкості та безпеки та дозволяє зменшити знос гальм. Система включає ABS та систему взаємодії гальм, що забезпечує спільну роботу різних гальм вантажівки для рівномірного гальмування та зменшення зносу шин та гальм. Розширений пакет системи EBS також включає функцію Hill Hold (стоянка на схилах).

Контакти та схема проїзду

Почніть створення вантажівки вже зараз

Завітайте до місцевого дилера Volvo Trucks – він розповість вам можливості компоновки та допоможе створити ідеальну вантажівку FL або Volvo FL 4×4.

Контакти та схема проїзду