Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Volvo FL: повноправний член сімейства вантажівок Volvo

Член сім’ї

Плавні форми, аеродинамічний дизайн. Виразні штрихи та малюнки. Фірмові фари V-подібної форми. Volvo FL може бути меншою за своїх мускулистих родичів для виконання далеких перевезень, але висока якість, що тече у жилах кожного автомобіля Volvo, не викликає жодних сумнівів. Привітайте повноправного члена сімейства вантажівок Volvo.

Новий зовнішній вигляд Volvo FL

Відзнака

У оновленій моделі Volvo FL класична металева емблема Volvo розташована трохи вище решітки радіатора, у більш примітному місці. Це візуально збільшує розміри лобового скла та створює для водія ефект близькості до дороги, а також додає впевненості на переповнених транспортом ділянках.  

Аеродинамічний дизайн нової Volvo FL

Вільний потік повітря

Вантажівка Volvo FL вирізняється плавними формами та аеродинамічним дизайном — що дозволяє зменшити опір повітря і, в свою чергу, забезпечити чудові ходові якості та економне споживання палива. А завдяки унікальній стільниковій структурі передня решітка радіатора сприяє більш ефективному потоку повітря. Таким чином забезпечується краще охолодження двигуна та додаткове очищення відпрацьованих газів.

Volvo FL 4×4, для важких дорожніх умов

Відповідний вигляд

Фірмові смужки, створені спеціально для повнопривідного Volvo FL, вирізняють вантажівку поміж її родичів з приводом на два колеса. Вони також підкреслюють потужні характеристики вантажівки та виділяють її на фоні інших.

Огляд екстер’єру кабіни на 360°

Ознайомтесь з наведеним нижче інтерактивним оглядом кабіни. Клацніть на текстові вставки, щоб отримати додаткову інформацію. Оберіть опцію «На повний екран», щоб не упустити жодної деталі. Опис особливостей та функцій носить загальний характер, вони можуть відрізнятися в залежності від вантажівки.

На вибір пропонується більше 650 варіантів кольорового оформлення вантажівки. Всі фарби екологічно безпечні.

Заощадьте свій час та гроші — отримайте кабіну Volvo у бажаному кольорі одразу, не відвідуючи фарбувальний цех. На вибір пропонується більше 650 варіантів фарб різного тону та відтінків. А якщо ви не можете знайти потрібний вам колір у асортименті, ми підберемо його для вас за допомогою віртуального редактора.

Хочете подивитися заздалегідь? Скористуйтеся редактором фарбування нижче.

Нагадуємо, що дисплей комп’ютера може передавати кольори неточно. Щоб побачити реальні зразки фарб, відвідайте свого дилера Volvo. Також зауважте, що деякі кольори можуть бути недоступні для деяких моделей або на деяких ринках. На ілюстрації показана вантажівка з максимально насиченим кольором фарби.

У галереї кольорових рішень містяться всі кольори, доступні в системі продажів. Багато суцільних кольорів доступні також з прозорим покриттям. Якщо ви не можете знайти бажаний колір, зверніться до свого дилера Volvo.

VT

Сподобалася?

Завітайте до місцевого дилеру Volvo Trucks та поближче ознайомтеся з дизайном та матеріалом, з якого виготовлений Volvo FL.

Контакти та схема проїзду