Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Ергономічна зона водія:

Концепція ергономічності

Прилади. Коробка передач. Засоби управління. Місце для зберігання речей. У Volvo FL все необхідне для роботи розташовано саме там, де вам зручно, та у легкодоступному місці. Мінімум рухів. Менший рівень втоми, менше розтягнень. Таким чином, ваші руки залишаються на кермі, а ваш погляд завжди спрямований на дорогу.

Комфортне та безпечне місце водія

Місце водія

Це місце, де ви проводите свій день. Тому воно має бути ідеальним. Ми переробили конструкцію сидіння Volvo FL та зробили його безпечнішим, міцнішим та більш стильним. Було покращено систему кріплення. У оновленій моделі підголівник та пасок безпеки повністю інтегровані у сидіння. А міцна текстильна брудовідштовхуюча оббивка надає інтер’єру відпочиваючої атмосфери. 

Багато місця для зберігання всіх ваших речей

Безліч місця для ваших речей

На панелі приладів. У дверях. Над вашою головою. Між сидіннями. Огляньте кабіну Volvo FL та ви побачите безліч простору для зберігання речей. Ви навіть можете розширити його.

Огляд інтер’єру кабіни на 360°

Ознайомтесь з наведеним нижче інтерактивним оглядом кабіни. Клікніть на текстові вставки, щоб отримати додаткову інформацію. Оберіть опцію «На повний екран», щоб не оминути жодної деталі. Опис особливостей та функцій носить загальний характер, вони можуть відрізнятися в залежності від специфікації вантажівки.

Контакти та схема проїзду

У пошуках комфорту

Завітайте до місцевого дилеру Volvo Trucks та познайомтеся з кабіною, яка створена для вас.

Контакти та схема проїзду