Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Volvo FL з чотири- або шестициліндровим двигуном

Познайомтеся зі своїм двигуном

Завдяки широкому діапазону потужності та неймовірному часу відгуку двигун Volvo D8K ідеально підходить для виконання міських перевезень. D5K менший і легший та призначений для великих вантажівок масою від 10 до 16 тонн. Це один з найпотужніших чотирициліндрових двигунів, доступних сьогодні на ринку.

Плавна крива крутного моменту — кращий опис продуктивності двигуна Volvo FL

Плавний хід гарантовано

Швидке прискорення. Легке управління на низькій швидкості. Потужність преміум-класу. Двигуни D5K та D8K забезпечують плавну криву крутного моменту з більшим радіусом та кращий відгук на низьких обертах двигуна. Максимальний крутний момент становить від 800 до 900 Н*м для D5K та від 950 до 1,050 Н*м для D8K відповідно – це суттєво знижує потребу у частому перемиканні передачі.

Беріть стільки кінських сил, скільки необхідно

Незалежно від того, який двигун встановлено у ваш Volvo FL, ви отримаєте необхідний рівень потужності: 210 або 240 к. с. для D5K, 250 або 280 к. с. для D8K. Це, а також відмінна маневреність та неймовірно швидкий час відгуку Volvo FL, дозволить вам дістатися пункту призначення швидко та ефективно.

Діапазон потужності Volvo FL

 К. с.кВтКрутний момент
D5K210210154800 Н*м
D5K240240177900 Н*м
D8K250250184950 Н*м
D8K2802802061,050 Н*м

П'ятилітровий двигун для біодизеля у якості опції

Готові до біодизелю

Всі рівні потужності двигунів D5K і D8K сертифіковані для використання синтетичного дизельного палива (HVO). Одна з версій двигуна D5K буде працювати на чистому біодизелі (B100) та матиме сертифікат на відповідність вимогам Євро 6. Чудовий вибір, якщо ви бажаєте внести свій внесок у охорону довкілля і користуватися всіма стимулами, доступними на вашому ринку.


Механізми відбору потужності для навантажувально-розвантажувального обладнання

Механізми відбору потужності

Збільште потужність навантажувально-розвантажувального обладнання. Механізми відбору потужності дозволяють передавати зусилля з двигуна на окреме приладдя, наприклад, кран чи бетонозмішувач. Вантажівка Volvo FL може обладнуватися декількома механізмами відбору потужності, що можуть бути пристосовані до ваших потреб.Див. специфікації механізмів відбору потужності

Коли справа стосується потужності та паливної ефективності, двигун стандарту Євро 5 не поступається Євро 6

Менший рівень викидів при збереженні рівня потужності

Наші двигуни стандарту Euro 6 — це важливий крок до забезпечення екологічно чистих перевезень та зменшення впливу на довкілля. Показники потужності та паливної ефективності відповідають показникам моделей стандарту Euro 5, однак на додаток нам вдалося вдвоє зменшити рівень викидів твердих частинок, а обсяг викидів оксиду азоту — майже на 80%.

Рішення для Євро 6 від Volvo

Наше рішення для Євро 6

1. Двигун
Нові компоненти двигуна забезпечують кращий потік газу та оптимальну температуру викидних газів при їхньому потраплянні до системи додаткового очищення.

2. Сьомий інжектор
Спеціальний інжектор дизельного пального використовується для регулювання теплообміну каталізатора окислення дизельного пального та забезпечує ефективність сажового фільтра та належну функціональність системи вибіркової каталітичної нейтралізації.

3. Дизельний каталізатор окислення (DOC)
Дизельний каталізатор окислення виробляє NО2, необхідний для ефективного спалювання твердих часток у сажовому фільтрі. В умовах холоду він також виробляє тепло, необхідне для регенерації.

4. Дизельний сажовий фільтр (DPF)
Фільтр поглинає і утримує тверді частки (ТЧ), аж доки вони не будуть спалені в процесі регенерації. Регенерація здійснюється автоматично без потреби вашого втручання.

5. Селективне каталітичне відновлення (SCR)
У зоні змішування до відпрацьованих газів вприскується рідина AdBlue. Реагуючи у присутності каталізатора, оксиди азоту (NO2) ефективно перетворюються на нешкідливі газ азот і воду.

6. Амоній-каталізатор (ASC)
Останній етап перед вихлопною трубою, де видаляються залишки аміаку (NH3) (якщо вони є).

Дизельний сажовий фільтр

Контрольований процес регенерації

Наші двигуни D5K та D8K обладнані сажовим фільтром (DPF). Під час регенерації він втримує та переробляє мікроскопічні тверді частинки у відпрацьованих газах – в результаті від них залишається лише очищений попіл. Процес відбувається автоматично, але при потребі ручної регенерації, наприклад, при знаходженні в екологічній зоні, система вчасно вас попередить.

Контакти та схема проїзду

Відчуйте потужність

Завітайте до місцевого дилера Volvo Trucks та випробуйте наші двигуни D5K та D8K, а також отримайте відповіді на всі ваші запитання.

Контакти та схема проїзду