Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Переключайтеся між автоматичним або ручним режимом за допомогою важеля

Механіка або автоматика?

Важіль, розташований за рулевим колесом, дозволяє переключатися між ручним та автоматичним режимом. Жодної педалі зчеплення – той самий важіль використовується й для ручного переключення передач. В автоматичному режимі оптимізована зміна передач. А завдяки електро-гідравлічній системі забезпечується неймовірна плавність зміни кожної передачі.

I-Sync для п'ятилітрових або восьмилітрових двигунів

Отримайте стільки потужності, скільки необхідно

Система I-Sync доступна у двох варіантах — для двигуна D5K та D8K. Вона була розроблена для забезпечення крутного моменту до 1,050 Н*м, що робить її ідеальним вибором для розвізних вантажівок з неведучим мостом, оснащених чотири‑ або шестициліндровими двигунами.

I-Sync легко опанувати

Опанувати легко

Система I-Sync призначена для водіїв, які постійно зайняті виконанням перевезень і часто міняють вантажівки, тому опанувати її не складає жодних труднощів. Таким чином, кожна ваша поїздка буде ефективною, комфортною та безпечною.

VT

Переключайтесь на I-Shift

Водіння з I-Sync – це справжня насолода. Завітайте до місцевого дилеру Volvo Trucks та випробуйте систему на власному досвіді.

Контакти та схема проїзду