Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Оновлені сидіння Volvo FL стали ще безпечнішими

Відкиньтеся на спинку сидіння. Пристебніть паски та будьте у безпеці

Підсилена конструкція та система кріплення запобігають руху сидіння уперед у випадку аварії. Оновлена конструкція підголівника фіксує голову та надійно захищає її. Крім того, інтегровані паски безпеки забезпечують надійний захист завдяки першокласним характеристикам опору удару. Оскільки ваша безпека у надійних руках, вам зостається лише обрати колір паска — чорний або помітний яскраво червоний?

Посилена кабіна на захисті вас та інших учасників дорожнього руху

Подвійна міць

Кабіну Volvo FL було повністю підсилено додатковими 31 кг сталі, аби захистити вас у випадку аварії. Щоб зменшити ризик поранення при зіткненні, з панелі приладів, керма та засобів управління прибрали всі гострі краї.


Системи заднього протипідкотного захисту у Volvo FL

Захист для вас та інших учасників руху

У випадку зіткнення наша система передніх та задніх противідкатних захисних пристроїв запобігає деформації вантажівки та таким чином зменшує ризик травмування пасажирів. А наша електронна програма стійкості (ESP) ефективно знижує ризик заносу і перекидання. Вона моментально спрацьовує у небезпечних ситуаціях, знижуючи потужність двигуна і активуючи гальма вантажівки і причепа окремо.Прочитати більше про наші системи безпеки тут

Дозволяє бачити та бути помітним

Покращена оглядовість

Тримайте все в полі зору завдяки великому лобовому склу. Налаштовуйте оглядовість за допомогою електронної або ручної системи регулювання зовнішніх дзеркал. Рухайтеся по вузьким вулицям без жодних зусиль завдяки додатковим боковим вікнам. Та слідкуйте за власним вантажем завдяки додатковому вікну заднього виду.

Трикомпонентний бампер на Volvo FL

Трикомпонентний бампер

Металеві краї забезпечують неймовірний опір бамперу до удару, що дозволяє зменшити ризик пошкодження та витрати на ремонт. А у випадку аварії окремі елементи розподіляють силу удару між собою. Таким чином, при ремонті вантажівки вам доведеться замінити лише ці пошкоджені компоненти.

Volvo FL з сучасною системою сигналізації з дистанційним керуванням

Система безпеки

Комплексна система сигналізації з дистанційним керуванням допомагає тримати вантажівку Volvo FL у безпеці. Вона одразу активується при спробі непроханих гостей відкрити двері або пошкодити вантажівку, та дозволяє вам відчувати себе спокійно, навіть коли ваша вантажівка знаходиться далеко від вас.

Ознайомтеся з опціональними засобами безпеки від Volvo

Додаткові засоби безпеки

Потрібні зовнішні дзеркала з підігрівом? Комплект для надання першої допомоги? Або захисне тоноване лобове скло? Ми можемо обладнати вашу вантажівку Volvo FL будь-якими додатковими засобами безпеки за вашим бажанням.

VT

Цілий та неушкоджений

Випробуйте найміцнішу кабіну у своєму класі власноруч. Завітайте до місцевого дилера Volvo Trucks та виконайте тест-драйв.

Контакти та схема проїзду