Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Нові паливоефективні двигуни Volvo FL

Двигун для міських умов

Вантажівка Volvo FL обладнана двигуном нової моделі. Він вирізняється ефективним споживанням палива, має плавну криву крутного моменту з більшим радіусом та дозволяє швидко нарощувати потужність (навіть на низьких обертах), а також забезпечує малий час відгуку, високу середню швидкість та чудові ходові якості. Тому ви зможете легко впоратися з будь-якими викликами міського середовища та притримуватися графіку.Ознайомтеся з нашими двигунами D5K та D8K


Коробка перемикання передач I-Sync з високим рівнем економії палива

Система I-Sync – проста, потужна та паливноефективна

Автоматична шестиступінчаста трансмісія I-Sync забезпечує постійне використання правильної передачі. Оптимальна зміна передач дозволяє покращити ефективність споживання пального та зменшити рівень викидів. А зменшення зносу зчеплення позитивно відобразиться на витратах на технічне обслуговування.Познайомтеся з I-Sync


Підпишіться на сервіс Fuel Advice та отримайте персонального інструктора зі споживання пального

Рекомендації по використанню пального Fuel Advice — стабільне зниження обсягів споживання палива

Продовжуйте працювати у рамках планових завдань по споживанню палива. Та, з ростом ефективності споживання, спостерігайте за зменшенням їх умов. Підпишіться на наш сервіс Fuel Advice та отримайте персонального інструктора зі споживання пального. Завдяки постійному аналізу, консультаціям та оперативній підтримці зі сторони експерта ви заощаджуватимете пальне у найкоротший термін та покращуватиме свої показники із року в рік.Скільки допоможуть вам заощадити рекомендації по використанню пального Fuel Advice?

Покращіть паливну ефективність завдяки системі Dynafleet та курсам навчання водіїв

Відкрийте для себе силу управління даними

Система Dynafleet у поєднанні з курсами навчання водіїв допоможе вам заощадити до 7% пального.

Dynafleet – відстежуйте рівень своєї паливної ефективності

Познайомтеся з нашою інтелектуальною системою управління автопарком. Здійснюйте моніторинг продуктивності вантажівок та водіїв у режимі реального часу, вивчайте рейтинги паливної ефективності, що створюються системою автоматично. Порівнюйте, фіксуйте тенденції та вносьте зміни, що збільшать прибуток та дозволять заощадити пальне.

Познайомтеся з Dynafleet >

Навчання водіїв – невеликі зміни, значна економія

Наші курси з покращення ефективності водіння допоможуть вам отримати максимум від кожної краплі пального. Невід’ємна частина програми Volvo Trucks з навчання водіїв – апробований системний підхід, що дозволяє розробляти паливно-ефективні техніки водіння та забезпечити економію коштів протягом довгого часу. Програма демонструє найбільшу ефективність у комбінації зі звітами Dynafleet.

Навчання водіїв від Volvo >>

VT

Починайте правильно

Основна умова для економії пального – почати правильно. Дилери Volvo Trucks – експерти з заощадження пального. Чому б не звернутися до них за порадою?

Контакти та схема проїзду