Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Volvo FL: Допомагає захистити всіх учасників руху

Безпечна кабіна Volvo

Кабіна Volvo FL сконструйована, щоб захистити вас. А також пішоходів та інших учасників дорожнього руху. Випробування на зіткнення, випробування на удар при зіткненні з бар’єром, краш-тести – ми пройшли їх всі. Конструкція місця водія була оптимізована: воно було посилене та прикріплене до підлоги. Інтегровані паски безпеки та підголівники забезпечують надійний захист завдяки першокласним характеристикам опору удару. А система передніх та задніх противідкатних захисних пристроїв запобігає деформації кабіни у випадку зіткнення.Познайомтеся з безпечною кабіною Volvo

Електронна програма стійкості Volvo

ESP (Електронна програма стійкості)

Програма ESP покращує безпеку вантажівки та її стійкість під час руху у важких умовах і дозволяє уникнути перекидання. Більш того, вона входить у стандартну комплектацію Volvo FL. Таким чином, ви отримаєте надзвичайні ходові якості та високий рівень безпеки з самого початку.

Відеоролик, в якому пояснюються переваги системи утримання смуги

Система утримання смуги

Сходження зі смуги — поширена причина серйозних аварій. Занадто поширеною, на нашу думку. Система утримання смуги стежить за дорожньою розміткою за допомогою камери і подає сигнал, якщо ви випадково перетинаєте її.

Volvo FL: будьте помітними та бачте краще

Побачте більше. Будьте помітними для інших. Будьте у безпеці

Інтелектуальна система дзеркал заднього виду забезпечить мінімальну кількість «мертвих» зон. А завдяки фарам денного світла видимість вашої вантажівки зросте у рази. Це гарна новина для вас, велосипедистів, що їздять у центрі міста, та пішоходів.

VT

Уважно віднесіться до питань безпеки

Місцевий дилер Volvo Trucks готовий провести вам екскурсію по всім функціям системи безпеки Volvo FL.

Контакти та схема проїзду