Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Специфікації кабіни Volvo FL

 

  • Розміри кабіни
  • Функції кабіни

Розміри кабіни

Денна кабіна

Денна кабіна з комфортним ергономічним місцем водія. Внутрішня висота 1605 міліметрів.

Комфортна кабіна

Комфортна кабіна має додатковий простір: його можна використовувати у якості службового приміщення з декількома додатковими відділеннями для зберігання речей, або у якості спального місця, встановивши ліжко для однієї людини. Внутрішня висота 1605 міліметрів.

Кабіна з двома рядами сидінь

Кабіна з двома рядами сидінь має вдосталь місця, щоб вмістити додаткових пасажирів – до 7 осіб. Внутрішня висота 1605 міліметрів.

Особливості кабіни

Підвіска кабіни
Передня частина кабіни оснащена гумовою амортизаторною підвіскою, яка зводить до мінімуму рух у вертикальній площині, в той час як задня підвіска оснащена циліндровими пружинами та амортизатором.

Сидіння водія
Три різні рівні комфорту: Comfort, Standard і Economy. Всі три моделі оснащені спинкою, системою регулювання нахилу та положення у вертикальній і горизонтальній площині, а також інтегрованими підголівниками.

Пасажирське сидіння
Три різні рівні комфорту: Standard, Economy або Basic.

Кольорове оформлення кабіни
Доступно близько 300 готових варіантів. Існує можливість замовити додаткові кольори.

Кермо
Діаметр керма складає від 460 до 500 мм в залежності від конфігурації вантажівки, положення самого керма можна регулювати за допомогою пневматики.

Люк на даху
Кабіну може бути обладнано одним з двох типів люків у даху, що відкриваються на 50 мм. Люком можна управляти як у ручному, так і в автоматичному режимах.

Обігрів кабіни
Система обігріву кабіни доступна у двох варіантах: з ручним управлінням обігрівача або з ручним управлінням обігрівача та системи кондиціонування повітря. Також у якості опції доступна система стоянкового обігрівача потужністю 2 кВт.

Місце для зберігання речей всередині кабіни
У кабіні є безліч практичних та легкодоступних відділень для зберігання документів та особистих речей. Над лобовим склом розташовані два відділення для зберігання речей, обладнані козирком або кришкою, а також чотири DIN-відділення. Кількість місць для зберігання речей, різних відділень, місць для нотаток та гаків для одягу, вказаних у специфікації, є опціональною і може бути змінена.

Клаксони
Можна обирати між двома додатковими типами сигналів, електричним або пневматичним – двома сигналами з пневматичним управлінням, встановленими на даху або одним електричним сигналом, розташованим під переднім щитком.

Ліжко (кабіна «Комфорт»)
Ліжко може складатися з одного або двох частин та мати ширину 580 мм або 780 мм. У якості опцій доступні захисна поперечина для ліжка та детектор диму.

Контакти та схема проїзду

Почувайте себе як вдома

Працюйте у комфорті. Перевірте місце водія. Ліжко. Подивіться на всі сушарки. Ви просто не повірите, скільки в ньому простору.

Контакти та схема проїзду