Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Volvo FM — ваш мобільний офіс

Напружений графік вимагає правильних інструментів, щоб зробити ваше повсякденне життя ще більш упорядкованим. Volvo FM — робоче місце активного водія, яке поєднує в собі чудовий комфорт з гнучкістю, зручністю та видатною оглядовістю. Замовте своє — пристосоване до вашого робочого дня.

Пристосовано до ваших потреб

Ваш Volvo FM створено для ваших потреб

Потужність з урахуванням ваших задач

Детальніше про силову лінію Volvo FM

Наступний крок еволюції

Новий сучасний профіль - у кращій формі, ніж будь-коли

Volvo FM у цифрах і фактах

Потужність двигуна:330-500 к.с.
Шість розмірів кабіни
Дизель, біодизель, ЗПГ та ГРО
Тягач або кузовна вантажівка
Детальна інформація в технічних характеристиках

Налаштовані під вашу продуктивність

Шасі, створене для ваших робочих потреб

Широкий ряд послуг

Отримайте ще більше від своєї роботи

Варіанти кабіни Volvo FM

Низька денна кабіна

Денна кабіна

Низька спальна кабіна

Спальна кабіна

Кабіна Globetrotte

Кабіна з двома рядами сидінь

Ключові особливості Volvo FM

Встановлення нового стандарту для кабін

Вести справи ще ніколи не було так комфортно та безпечно. Кабіна Volvo FM абсолютно нова. Більше місця та відмінна видимість навколо служать для високого темпу роботи під повним контролем. Дізнайтеся більше про кабіни…

Динамічне управління від Volvo

Найбільш значуща інновація з часів появи гідропідсилювача. Насолоджуйтеся невимушеним та надзвичайно точним маневруванням з використання важливих засобів безпеки. Динамічне управління від Volvo…

Інтерфейс водія

Повністю цифровий інтерфейс, який дає вам повний контроль та допомагає зробити роботу ще краще. Інтерфейс водія…

Що кажуть люди про Volvo FM?

Зараз ми повністю перейшли на Volvo, оскільки відчуваємо, що їх основні цінності дуже схожі з нашими.

Бен ван Льовен
Головний менеджер групи компаній Frigolanda

Послуги, які підтримують ваш бізнес

Управління автопарком

Знання — ваш ключ до прибутковості. Наші послуги з управління автопарком дають вам детальну інформацію про ваших водіїв та вантажні автомобілі. Скористайтеся цією інформацією, щоб контролювати витрати та максимізувати продуктивність. Докладніше про систему управління автопарком Dynafleet

Сервісні контракти Volvo

Сервісні контракти Volvo включають широкий вибір послуг, від планового технічного обслуговування до максимального часу безвідмовної роботи, щоб дати вам змогу завжди залишатися в дорозі. Дізнайтеся, як контракт Flexi-Gold Contract пасує ритму вашого бізнесу.
Докладніше про Сервісні контракти Volvo

Контракт із забезпечення експлуатаційної готовності

Проактивний контроль потреби в обслуговуванні з планом обслуговування, який постійно оновлюється відповідно до реального використання транспортного засобу.
Докладніше про контракт із забезпечення експлуатаційної готовності

Часті питання про Volvo FM

Що робить Volvo FM таким гнучким?

Він може бути пристосований для різних транспортних задач. Разом з широким вибором кабін та силових агрегатів є можливість оптимізувати шасі для різних видів перевезень, починаючи з перевезень містом до перевезень контейнерів, сипучих матеріалів та конструкцій. Нова кабіна Volvo FM пропонує комфорт преміального рівня на довгих відстанях, при цьому до неї зручно потрапити.

Чи можу я придбати свій Volvo FM з повним приводом?

Якщо бажаєте, можете придбати Volvo FM з витривалою тандемною ведучою задньою віссю. Він пропонує чудове поєднання вантажопідйомності, тягового зусилля та паливної економічності — особливо з підйомним тандемним мостом. З ним ви проїдете вдосталь у жорстких умовах. Однак якщо вам справді потрібен ведучий передній міст, радимо придивитися до Volvo FMX.

Наскільки простора кабіна Volvo FM?

Це залежить від того, яку версію ви оберете. Денні кабіни покликані надати вам простір, необхідний для водіння та ведення справ, і забезпечити оптимальну довжину вантажної платформи. Спальні кабіни та кабіни Globetrotter пропонують вдосталь місця та чудовий комфорт для ночівлі.

Яка різниця між кабінами Volvo FM та кабінами Volvo FH?

Volvo FM вирізняється зручним входом — чудовий вибір, якщо ви часто заходите та виходите з кабіни. Ви також сидите низько над землею та маєте дуже хорошу оглядовість поруч із вантажівкою. У кабіні Volvo FH ви сидите вище та маєте більше місця та рівну підлогу. Вибір залежить від вас і того, чому ви надаєте пріоритет.

Чи може мій Volvo FM працювати на альтернативних видах палива?

Так, може! Всі наші двигуни D11 і D13 можуть працювати на ГРО, а деякі з них працюють на біодизелі. Крім цього, ми пропонуємо два двигуни, які можуть працювати на зрідженому природному газі або біогазі (ЗПГ), що значно зменшить ваш екологічний вплив.