Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Газовий Volvo FM LNG для регіональних перевезень

Volvo FM LNG — ідеальна вантажівка для регіональних перевезень. Вона пропонує такі самі комфорт і продуктивність, до яких ви звикли у своєму мобільному офісі — Volvo FM. Але з нижчим рівнем викидів CO2 та з потенціалом до скорочення ваших витрат на пальне.

Продуктивність відповідно до ваших потреб

В основу газового силового агрегату покладено визнану технологію двигунів, яка використовується у Volvo FM. А це забезпечує такі самі характеристики — але з на 20% нижчим рівнем викидів CO2*.
Ви можете вибрати двигун потужністю або 420, або 460 к.с., тому немає потреби в компромісах.

Основні дані

Euro 6 step D ● 420 к.с./2100 Н·м або 460 к.с./2300 Н·м ● I-Shift ● Тягач або кузовна вантажівка ● 4×2, 6×2 або 6×4 ● Запас ходу до 1000 км
Переглянути специфікації

Зменште свої витрати на пальне

Volvo FM LNG пропонує таку саму паливну економічність, як і у Volvo FM з дизельним двигуном. При цьому, оскільки зріджений природний газ зазвичай коштує менше, у вас є чудова нагода зменшити свої витрати на пальне.

Солідна технологія

Двигуни G13C у Volvo FM LNG виконані на основі наших найсучасніших двигунів D13K. Ефективність двигуна не поступається дизельному. А також аналогічними інтервалами технічного обслуговування, надійністю й ефективністю.

Забезпечить потрібний запас ходу

Для важких вантажівок з газовим двигуном запас ходу завжди був проблемою. Двигуни, які працюють на ЗПГ, є ефективними — поєднання з ЗПГ забезпечить запас ходу, достатній для здійснення перевезень на середні відстані. Ви можете обрати один із трьох об'ємів паливного бака, щоб забезпечити своїй вантажівці запас ходу до 1000 км.

Побудований на основі Volvo FM

Volvo FM LNG побудований на основі Volvo FM — вашого мобільного офісу.

* Цей показник стосується викидів, які утворюються під час руху вантажівки (так званих «від бака до колеса»).

Використання вантажівок на газі не лише сприяє чистоті довкілля. Це також представляє користь для нашої компанії у фінансовому плані завдяки зменшенню прямих і посередніх витрат.

Доменіко Монже
Управляючий директор Monge & C Spa ділиться своїми великими планами на майбутнє.