Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

VT

Перевага для надбудовників

Кріплення для кузовної надбудови, різні варіанти зрізу торця задньої частини рами та веб-ресурс з інструкціями для надбудовників Volvo Bodybuilder Instructions дозволяють уникнути зайвої роботи та заощадити час.


Дізнайтеся більше про інтерфейс для надбудови

VT

Ходові якості світового класу

Вантажівка Volvo FM вироблена на базі того ж шасі, що і Volvo FH. Покращена система підвіски та стабілізатори забезпечують ходові якості на рівні легкового автомобіля. А функція динамічного управління від Volvo забезпечує неймовірну точність руху та управління без будь-яких зусиль за будь-якої швидкості.


Подивіться, як це робиться

VT

Тандемний підйомний міст.

Ваш Volvo FM тепер доступний з повністю новим тандемним підйомним мостом — революційною функцією, яка дозволяє відключати й піднімати останній ведучій міст під час руху без вантажу. Так само як при підйомі заднього неведучого моста, це значно покращує радіус повороту і зменшує споживання пального.


Більше про тандемний підйомний міст

VT

Менше значить більше

Оптимізувавши стандартні характеристики, наприклад, причепа з конфігурацією 4×2, ми зробили Volvo FH значно легшим — на 75 кг легшим за попередника. Це дозволяє збільшити вантажопідйомність і покращити споживання пального

VT

Більше вантажу. Більший дохід

Важкий вантаж? Жодних проблем. Новий Volvo FM створений для більшого навантаження на мости. Передня ресорна підвіска може витримувати вантажі до 10 тонн на одинарному мості. І 20 тонн на подвійному передньому мості. Це позитивно позначається на прибутковості вашого бізнесу, а також спрощує перевезення важкого вантажу або вантажу з нерівномірно розподіленим навантаженням.

VT

П’ять мостів — одразу з заводу

Перевозите важкі вантажі? Ви можете замовити 5-вісну вантажівку прямо з заводу. Ви отримаєте свою вантажівку швидше. Жодних витрат на переробку. І ви отримаєте вантажівку з повним ухваленням типу транспортного засобу. Ви також отримаєте зиск у вигляді повної гарантії Volvo і нашої післяпродажної підтримки, що може в перспективі скоротити ваші операційні витрати.


Дізнайтеся про наше п’ятивісне шасі з колісною формулою 10×4

VT

Виберіть. Спробуйте її у дії

Ваш дилер Volvo Trucks розповість вам про всі можливості компоновки. Він також може дати вам ключі, аби ви перевірили ходові якості на власному досвіді.

Контакти та схема проїзду