Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Вірний інструмент для роботи

Volvo FM — шасі

Незалежно від ваших транспортних потреб, вам потрібна вантажівка з шасі, створеним для виконання завдань, які ви збираєтеся покласти на неї. Можливо, вам потрібна надбудова, створена спеціально для вашої роботи? Ми підлаштовуємо ваше шасі для підтримки успіху ваших операцій — використовуючи компоненти та системи, які гарантовано надійно працюватимуть довгими роками. Це робочий механізм, на який можна покладатися.

Незалежно від того, чи їдете ви з високою швидкістю або вам потрібно маневрувати на завантажувальних майданчиках, Volvo FM — це точний інструмент, який допоможе вам правильно виконати роботу. Ви можете отримати вантажівку з повністю пневматичною підвіскою, як для міжрегіональних, так і для будівельних перевезень. А з системою динамічного управлінням від Volvo важко знайти подібні керованість і відчуття.

Ви можете замовити свій Volvo FM у вигляді легкого тягача для дорожнього користування або кузовної вантажівки з до п'ятьма мостами, готової прийняти на себе вдосконалену надбудову. І вони обидва починаються від однієї й тієї самої концепції шасі. Це робить Volvo FM дуже універсальною вантажівкою — побудуйте її відповідно до своїх вимог.

10 тонні передні мости

Важко завантажені? Жодних проблем. Volvo FM створений для великого навантаження на мости. Незалежно від того, чи ви оберете ресорну або пневматичну підвіску, одновісний передній міст може витримувати до 10 тонн навантаження. А подвійний передній міст — 20 тонн. Це може допомогти вам покращити прибутковість — і полегшить перевезення важких або нерівномірно розподілених вантажів.

Тандемний підйомний міст

Використовуйте додатковий ведучий міст, але лише тоді, коли потрібно. Тандемний підйомний міст дозволяє відключати та піднімати задній ведучий міст під час розвантаження. Так само як при підйомі заднього неведучого моста, це значно покращує радіус повороту, зменшує знос шин та скорочує споживання пального.
Більше про тандемний підйомний міст

П'ять мостів — одразу з заводу

Перевозите важкі вантажі? Ви можете отримати 5-вісну вантажівку прямо з заводу. Ви отримаєте свою вантажівку швидше та зменшите витрати на налаштування. І ви отримаєте вантажівку з повним ухваленням типу транспортного засобу. Ви також отримаєте зиск у вигляді повної гарантії Volvo і нашої післяпродажної підтримки, що може в перспективі скоротити ваші операційні витрати.

Вантажопідйомність легкої вантажівки

Шукаєте низьку вагу шасі та високу вантажопідйомність у вантажівці, яка пропонує комфортну їзду? Придивіться до легкої задньої пневматичної підвіски GRAS-G4 — у версії 4×2 або 6×2.
Детальніше про технічні характеристики полегшених вантажівок

Крутіші повороти і менший знос

Наші керовані задні та середні неведучі додаткові мости дозволять зробити вашу вантажівку більш спритною, ніж будь-коли раніше. Їх кути повороту збільшені на 7 градусів — це дозволяє поліпшити маневреність та зменшити знос шин.

Легкі вантажівки

Ви шукаєте вантажний автомобіль з малою вагою, щоб возити більше корисного вантажу та підвищити свою продуктивність? Як щодо тягача Volvo FM вагою 6 тонн? Ми можемо побудувати ваш Volvo FM із легких компонентів і все ж надати вам довговічне рішення.
Більше про легкі вантажні автомобілі