Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Це зручна, безпечна та працелюбна вантажівка

Йонас Сандстрьом

Дизайнер екстер’єру, Volvo Trucks

Volvo FM для регіональних та міських перевезень

Міський дизайн

Вона потужна. З чудовими аеродинамічними характеристиками. І створена для дороги. Однак і на вулицях міста Volvo FM почуває себе як риба у воді. У неї не такий агресивний зовнішній вигляд, як у її деяких солідних колег. Та має меншу висоту. Тому пішоходам, велосипедистам та водіям вантажівок простіше встановити зоровий контакт з водієм. Це позитивно впливає на враження від водіння та покращує безпеку руху. 

Аеродинамічні форми нової Volvo FM

Член сім’ї

Нова концепція. Нове оформлення. Нова форма. І ще більш впізнавана, аніж будь-коли. Обтічні форми та V-подібні фари є безперечним підтвердженням належності Volvo FM до сімейства вантажівок Volvo. Однак за нею збереглися всі ті особливості, які здобули великої популярності попередній моделі. А якщо судити по новій решітці з агресивним дизайном — вона отримала трохи більш виражений характер.

Нова вантажівка Volvo FM з кузовною надбудовою

Низька спальна кабіна

Потрібно більше місця? Скористайтеся місцем на даху завдяки новому дизайну низької спальної кабіни. Змонтована на наднизькому шасі, вона має всього лише 261,5 сантиметрів від землі до даху, тому вона забезпечує багато вільного місця для автовозів та інших застосувань, де висота вантажівки має значення.


Більше про низьку спальну кабіну

Огляд екстер’єру кабіни на 360°

Ознайомтесь з наведеним нижче інтерактивним оглядом кабіни. Клацніть на текстові вставки, щоб отримати додаткову інформацію. Оберіть опцію «На повний екран», щоб не упустити жодної деталі. Опис особливостей та функцій носить загальний характер, вони можуть відрізнятися в залежності від вантажівки.

На вибір пропонується більше 650 варіантів кольорового оформлення вантажівки. Всі фарби екологічно безпечні.

Заощадьте свій час та гроші — отримайте кабіну Volvo у бажаному кольорі одразу, не відвідуючи фарбувальний цех. На вибір пропонується більше 650 варіантів фарб різного тону та відтінків. А якщо ви не можете знайти потрібний вам колір у асортименті, ми підберемо його для вас за допомогою віртуального редактора. Хочете подивитися заздалегідь? Скористуйтеся редактором фарбування нижче.

Нагадуємо, що дисплей комп’ютера може передавати кольори неточно. Щоб побачити реальні зразки фарб, відвідайте свого дилера Volvo. Також зауважте, що деякі кольори можуть бути недоступні для деяких моделей або на деяких ринках. На ілюстрації показана вантажівка з максимально насиченим кольором фарби. У галереї кольорових рішень містяться всі кольори, доступні в системі продажів. Багато суцільних кольорів доступні також з прозорим покриттям. Якщо ви не можете знайти бажаний колір, зверніться до свого дилера Volvo.

Контакти та схема проїзду

Погляньте на Volvo FM по-новому

Наразі у вас є чудова нагода знову познайомитися з Volvo FM. Місцевий дилер Volvo Trucks продемонструє вам кожну особливість у найменших дрібницях.

Контакти та схема проїзду