Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Volvo FM — офіс на колесах

Заходьте до власного офісу

Професіональне, безшумне та відмінно оснащене — таке робоче місце просто не хочеться полишати. Кольори та матеріали були ретельно підібрані. Панель приладів вирізняється витонченою округлою формою. А надзвичайно широке вікно забезпечує чудовий огляд дороги.

Нова приладова панель вантажівки Volvo FM

Все у межах вашої досяжності

Не треба нахилятися. Не треба вигинатися. Відводити погляд від дороги. У Volvo FM всі прилади знаходяться саме там, де вам необхідно. Основна інформація — на відстані погляду. А завдяки перемикачам з можливістю налаштування всі необхідні вам функції — у межах витягнутої руки. 

Безліч можливостей для зберігання речей у новій Volvo FM

Безліч місця для ваших речей

Ручка, планшет, телефон, улюблена кружка — часто у роботі допомагають навіть дрібні речі. Саме тому ми створили безліч корисних відділень. Просторі ящики в центральній частині кабіни, під спальною полицею, задні та бокові зовнішні відділення для речей можна пристосувати до ваших потреб. А завдяки великій кількості нових відділень тримати документацію у порядку не складає жодних проблем. Є навіть тримач для ноутбуку, кошик для використаного паперу і розкладний тримач для дволітрової пляшки.

Нове комфортабельне місце водія у Volvo FM

Вам комфортно сидіти?

Нове місце водія вирізняється покращеною підтримкою та діапазоном для регулювання, а також має вдосталь місця для ніг. Його можна регулювати на 20см вперед або назад, а також на 10см у вертикальній площині. А нова подушка стала ще зручнішою, ніж була раніше

У Volvo FM кермо може регулюватися по висоті і складатися

Ваша ідеальне положення при водінні

Положення рульового колеса можна регулювати на 90мм у вертикальній площині та нахиляти його на 28 градусів. Управляється за допомогою педалі, яку можна легко прибрати, аби вона не заважала вам при посадці та виходу з кабіни. Ергономічний дизайн дозволяє використовувати різний хват керма, тому вам буде комфортно протягом усього дня. Ви можете замовити шкіряну оббивку, щоб додати трохи розкоші.

Огляд інтер’єру кабіни на 360°

Ознайомтесь з наведеним нижче інтерактивним оглядом інтер’єру кабіни. Клацніть на текстові вставки, щоб отримати додаткову інформацію. Оберіть опцію «На повний екран», щоб не упустити жодної деталі. Опис особливостей та функцій носить загальний характер, вони можуть відрізнятися в залежності від вантажівки.

Контакти та схема проїзду

Працюйте у комфорті

Відрегулюйте потрібне вам положення при водінні. Випробуйте ліжко. Оцініть оглядовість. Місцевий дилер Volvo Trucks продемонструє вам кожну особливість кабіни Volvo FM.

Контакти та схема проїзду