Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Просте встановлення надбудови

Самоскид або цистерна? Кран або автовіз? Можливо критий фургон або пожежне обладнання? Volvo FM готовий до будь-якого варіанту, незалежно від сфери використання. Завдяки великій кількості варіантів специфікацій і гнучкому шасі, включно з новою п’ятивісною конфігурацією 10×4, вантажівку можна легко пристосувати до власних потреб.

Онлайн-портал з інструкціями з установки кузова Volvo (VBI)

Найкращий друг надбудовника

Коли ви замовляєте вантажівку Volvo FM, ми надаємо надбудовнику прямий доступ до онлайн-порталу з інструкціями Volvo для надбудовника Volvo Bodybuilder Instructions. Завдяки точним тривимірним кресленням він може розпочати роботу ще на етапі виробництва вантажівки. Таким чином, вантажівка прибуває з заводу повністю готова, що дозволяє уникнути зайвих робіт зі зміни її конструкції. Отже, ви отримуєте готову до експлуатації вантажівку в коротший термін та за менших витрат.

Контакти та схема проїзду

Почніть надбудову вже зараз

Вас та ідеальну вантажівку Volvo FM може розділяти лише пару тижнів. Завітайте до місцевого дилера Volvo Trucks та оберіть свою вантажівку.

Контакти та схема проїзду