Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
До того ж, низька висота кабіни жодним чином не впливає на комфорт водія

1,39 метри у вашому розпорядженні

Якщо ви займаєтеся перевезенням автомобілів, вам потрібна низька вантажівка. Адже часто розмістити ще один автомобіль — справа лічених сантиметрів. Низька спальна кабіна нової Volvo FM низька як ніколи — лише 2,61 м за правильної специфікації. Якщо вам необхідно дотримуватися європейського обмеження у 4 метри, у вас залишається додаткові 1,39 м для вантажу

Над дахом не височіє жодна антена

Нічого зайвого на даху

Для користування перевагами низької висоти кабіни над дахом не повинно нічого височіти. Тому з даху Volvo FM можна прибрати всі антени — антену WLAN на передню полицю, телефонну антену розмістити на панелі приладів, а антени цивільного зв’язку, радіо, системи Dynafleet і збору оплати за проїзд розташувати по бокам кабіни.

Вхід до низької кабіни FM

Туди й назад

Якщо ви кожного дня безліч разів заходите та виходите з кабіни, це не повинно забирати у вас сил додаткових зусиль. У Volvo FM завдяки надзвичайно низькому шасі вхідна сходинка розташовується на висоті лише 26 см над землею — залежно від розмірів та марки шин. Двері відчиняються повністю на 90°, а поручні спрощують посадку.

Розміри низької кабіни FM

Її загальні переваги

A. Кабіна
B. Рама
C. Підвіска
D. Шини 355/50 (при завантаженій вантажівці)

Контакти та схема проїзду

Опускайтеся донизу

Якщо низька спальна кабіна — саме те, що вам потрібно, зателефонуйте або напишіть місцевому дилеру Volvo Trucks. Вони з задоволенням покажуть вам все, що необхідно.

Контакти та схема проїзду