Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Потрійний задній міст Tridem

Долайте віражі своїм широким кроком

Потрійний задній міст суттєво покращує маневреність в обмеженому просторі — навіть на найбільш вузьких дорогах. Під час їзди без вантажу по якісним дорогам ви можете підняти один міст (або навіть два), щоб зменшити витрату пального та знос шин. Шляхом оптимізації тиску кожного заднього моста ви, за необхідності, можете забезпечити кращу силу зчеплення.

Точна маневреність і комфортна їзда

Точна маневреність і комфортна їзда

У потрійному задньому мості є вибір заднього додаткового моста (за ведучими мостами) або середнього додаткового моста (перед ведучими мостами). Або навіть обох (якщо ви їздите на 8×2).
Завдяки тому, що мости мають гідравлічне управління, радіус повороту значно менший, ніж у вантажівок з подвійними передніми мостами. Це дозволяє легко маневрувати на складних маршрутах. На додаток, пневматична підвіска забезпечує комфортний рух, особливо при їзді без вантажу.

Автоматичний підйом мосту дозволяє економити пальне та зменшити знос шин

Підніміть міст та економте пальне

Якщо неведучий міст непотрібен для розподілу ваги, він буде автоматично піднятий — це дозволить заощадити пальне та зменшити знос шин. Щоб уникнути перевантаження, міст автоматично опускається при завантаженні вантажівки.

Конфігурації потрійного мосту

Потрійний міст доступний у чотирьох- або п’ятивісних конфігураціях, включаючи нову 10×4. Усі мають пневматичну підвіску і можуть бути обладнані мостами з колісними редукторами.

Доступні конфігурації

Тип Мости Підвіска Максимальне навантаження на ходовий візок Неведучі задні/середні додаткові мости
RAPDT-GR 8×2R Пневматична підвіска 32 т Середній (керований)
+ задній (нерухомий/керований) додатковий міст
RADDT-GR 8×4R, 10×4R Пневматична підвіска 36 т Неведучий задній додатковий міст (керований)
RAPDD-GR 8×4R, 8×4T Пневматична підвіска 35 т Неведучий середній додатковий міст (керований)

R = Вантажівка, T = Тягач

VT

Повертайте сюди

Хочете побачити, наскільки малим може бути радіус повороту? Завітайте до місцевого дилеру Volvo Trucks та випробуйте потрійний міст власноруч.

Контакти та схема проїзду