Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Унікальна технологія

Запатентована нами технологія об’єднує у собі традиційний гідравлічний кермовий механізм та електричний мотор, з’єднаний з кермовим механізмом. Оброблюючи вхідні сигнали від кількох датчиків, електронний блок управління визначає напрямок руху вантажівки, а також наміри водія. Мотор отримує 2000 сигналів управління на секунду та використовує концепцію під назвою «накладення крутного моменту» (torque overlay) для коригування мимовільних рухів керма та надання допоміжного зусилля за необхідності.

Динамічне управління від Volvo тепер також доступне для вантажівок з усіма колісними формулами, включно з подвійним переднім мостом.

Відеоролик, який присвячено принципу роботи динамічного управління Volvo

Як працює динамічне керування від volvo

Стійке та точне кермування за будь-якої швидкості

Легке кермування за будь-якої швидкості

На високих швидкостях динамічне управління Volvo забезпечує стійкий і рівний рух вантажівки. А під час повільного, обережного маневрування система збільшує зусилля на кермі, незалежно від вантажу. Кажучи, що ви можете керувати Volvo FM одним пальцем, ми в жодному разі не жартуємо.

Стійке та точне керування навіть при русі заднім ходом

Рух назад. Відтепер це так само просто, як і рухатися вперед.

Ми значно полегшили керування при русі заднім ходом повністю завантаженої вантажівки. Динамічне управління Volvo забезпечує неймовірно точний рух і керування без зусиль, а кермо автоматично повертається у середнє положення. А завдяки покращеній курсовій стійкості ви можете проїхати заднім ходом більше 100 м, не збившись з курсу. 

Прямий як стріла — за будь-яких обставин

Неймовірно прямий рух за будь-яких умов

Ви змушені коригувати курс після гальмування або проїзду ділянки з нерівною поверхнею? Це все у минулому. Поштовхи через нерівності, вибоїни та розмітку на дорозі? Ви їх майже не відчуватимете. Динамічне управління Volvo навіть врівноважує вплив сильного бокового вітру на вантажівку. Тому ослабте хватку керма — вантажівка не змінить свій напрямок, поки ви самі не захочете цього.

Контакти та схема проїзду

Динамічність руху

Зв’яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks та насолодіться найлегшим тест-драйвом у своєму житті.

Контакти та схема проїзду