Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Просте пристосування шасі до будь-яких видів транспортних задач

Наскільки вона універсальна?

Дуже. Баки для пального можна встановити з кожної сторони. Ми можемо змінити розташування набору інструментів, баків для пального та рідини AdBlue. Довжину задньої частини рами можна зменшити з кроком 50мм. Ми пропонуємо широкий вибір колісних баз. Характеристики всіх перелічених елементів ми можемо пристосувати в точності до ваших потреб ще на заводі виробника.Подивитися нову компоновку шасі

Volvo FM, виготовлена з урахуванням потреб клієнта на нашому заводі

Заводська гарантія

Ваша вантажівка Volvo FM буде унікальною. Як тільки вона буде замовлена, завод-виробник оптимізує її характеристики. Якщо на вантажівку чекають суворі умови експлуатації, шасі можна виготовити на заводі з урахуванням ваших потреб. Це дозволяє покращити якість, скоротити цикл замовлення та отримати більш повну гарантію — повний пакет Volvo.


Інтерфейс для надбудов Volvo дозволяє робити це легко

Продумана комутація

Інтерфейс для надбудов Volvo FM дозволяє надбудовнику легко підключитися до електричної системи вантажівки та забезпечити живлення для робочого обладнання. Крім живлення додаткового обладнання, інтерфейс дозволяє водію управляти обладнанням як з панелі приладів, так і за допомогою дистанційного керування.Більше про інтерфейс для надбудов

Volvo FM зі збільшеним навантаженням на міст

Економне використання мосту

Щоб зробити вантажівку Volvo FM ще більш універсальною, ми збільшили вантажопідйомність мосту. Низька висота шасі та міцніші мости — це саме те, що дозволяє вам знайти оптимальне рішення у будь-якій ситуації, братися за задачі, які не в змозі виконати ваші конкуренти, та досягти максимальної продуктивності в рамках поточних задач.

Тизер сервісу «Пошук дилера»

Безліч можливостей

Volvo FM настільки універсальна, що ви можете пристосувати її для будь-якої сфери використання. Ваш місцевий дилер Volvo Trucks допоможе вам обрати найкращу для вас комбінацію.

Контакти та схема проїзду