Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Паливноефективні дизельні двигуни Volvo Euro 6

Наші двигуни з найбільш ефективним споживанням палива

Наша лінійка двигунів продумана до найменших дрібниць, аби забезпечити заощадження пального без будь-якого зниження продуктивності. Ми оптимізували геометрію камери згоряння. Розробили вертикальні насос-форсунки, розташовані по центру. Підвищений коефіцієнт стиснення…

Ми можемо й далі продовжувати перелічувати наші технічні досягнення. Та куди важливіше те, що ці інновації допомагають вам отримати максимальні результати. Та зберегти довкілля.Ознайомтеся з нашими двигунами


Паливноефективна коробка перемикання передач I-Shift

I-Shift – проста, надійна система, що забезпечує високу паливну ефективність

I-Shift максимізує продуктивність та ефективність, відстежуючи масу транспортного засобу, ухил дороги, швидкість і прискорення, та відповідно реагуючи. Вона дозволяє знизити споживання пального на 5% у порівнянні з механічною коробкою передач. Та аж до 7% у комбінації з технологією збереження крутного моменту I-Roll. Крім того, вона дуже проста у використанні.Познайомтеся з I-Shift

I-See дозволяє зменшити споживання пального до 5 %

I-See — спостерігайте за падінням витрат на пальне

Під час руху технологія I-See використовує інформацію про кут нахилу дороги та забезпечує максимально ефективне споживання пального за рахунок своєчасної зміни швидкості та перемикання передачі. За рахунок ефективного використання кінетичної енергії, система дозволяє скоротити обсяги споживання пального на 5%.


Правильно підібрані шини і правильне регулювання кутів установки коліс допоможуть зекономити пальне

Відцентруйте колеса. Заощаджуйте

Використання правильних шин при правильному тиску та при правильній відцентровці коліс та вісей може допомогти вам заощадити до 14% пального. Наші дослідження, що проводилися по всій Європі, свідчать, що у двох з трьох вантажівок неправильно відцентровані вісі та колеса. Таким чином, ця, здавалося, незначна деталь може забезпечити суттєві здобутки.Рекомендації по використанню пального Fuel Advice допомагають економити пальне

Рекомендації по використанню пального Fuel Advice — стабільне зниження обсягів споживання палива

Продовжуйте працювати у рамках планових завдань по споживанню палива. Та, з ростом ефективності споживання, спостерігайте за зменшенням їх умов. Підпишіться на наш сервіс Fuel Advice та отримайте персонального інструктора зі споживання пального. Завдяки постійному аналізу, консультаціям та оперативній підтримці зі сторони експерта ви заощаджуватимете пальне у найкоротший термін та покращуватиме свої показники із року в рік.Скільки допоможуть вам заощадити рекомендації по використанню пального Fuel Advice?

У поєднанні з курсами навчання водіїв система Dynafleet допоможе вам заощадити до 7% пального

Відкрийте для себе силу управління даними

Система Dynafleet у поєднанні з курсами навчання водіїв допоможе вам заощадити до 7% пального. 

Dynafleet – відстежуйте рівень своєї паливної ефективності

Познайомтеся з нашою інтелектуальною системою управління автопарком. Здійснюйте моніторинг продуктивності вантажівок та водіїв у режимі реального часу, вивчайте рейтинги паливної ефективності, що створюються системою автоматично. Порівнюйте, фіксуйте тенденції та вносьте зміни, що збільшать прибуток та дозволять заощадити пальне.

Ознайомтеся з Dynafleet>

 

Навчання водіїв – невеликі зміни, значна економія

Наші курси з покращення ефективності водіння допоможуть вам отримати максимум від кожної краплі пального. Невід’ємна частина програми Volvo Trucks з навчання водіїв – апробований системний підхід, що дозволяє розробляти паливно-ефективні техніки водіння та забезпечити економію коштів протягом довгого часу. Програма демонструє найбільшу ефективність у комбінації зі звітами Dynafleet.

Навчання водіїв від Volvo >>

 

Аеродинамічні системи економлять паливо та знижують кількість викидів

Аеродинамічний пакет

Аеродинамічний пакет дозволить покращити економію пального до 8%. Він сприяє зменшенню турбулентності й опору повітря, а також забезпечує огинання вітром причепа. Крім заощадження палива та грошей, пакет також зменшує викиди CO2, що позитивно позначається на навколишньому середовищі.

VT

Починайте правильно

Основна умова для економії пального – почати правильно. Дилери Volvo Trucks – експерти з заощадження пального. Чому б не звернутися до них за порадою?

Контакти та схема проїзду