Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Конструкція підвіски була повністю змінена та точно налаштована. Місцерозташування елементів, покращення та удосконалення конструкції — все було зроблено, щоб покращити ходові якості.

Ніклас Фрьойд

Експерт з ходових якостей вантажівок, Volvo Trucks

Volvo FM з покращеною стійкістю руху

Стійкий неначе поїзд

Зміна геометрії передньої ресорної підвіски дозволила зменшити обертальне зусилля та суттєво покращити стійкість руху. Таким чином, ви отримуєте відчуття повного контролю над будь-якою ситуацією. Покращена передня підвіска також зменшує необхідність у корекцію курсу руху — вантажівка повністю слухається вас і на шосе, і на найкрутіших поворотах.

Volvo FM з меншим заносом при повороті

Контролюючи навантаження

Ми також змінили конструкцію задньої пневматичної підвіски. Запатентована конструкція компанії Volvo вирізняється наявністю стабілізаторів на передній частині мосту, які перешкоджають передачі небажаного зусилля з дороги на раму. Конструкція також нівелює зусилля від причепу, яке стає причиною заносу при в’їзді у поворот. 

Volvo FM, епічний шпагат

Динамічне управління від Volvo

Найбільш потужна технологія з часів появи гідропідсилювача. Система динамічного управління використовуєконцепцією під назвою «накладення крутного моменту» (torque overlay) для коригування мимовільних рухів керма та надання допоміжного зусилля за необхідності. Результат — відмінна курсова стійкість на високій швидкості, повний контроль на низькій швидкості, а також значно менше напруження у м’язах.

VT

Не обов’язково вірити нам на слово

Насолодіться ходовими якостями світового класу. Завітайте до місцевого дилера Volvo Trucks і він з радістю передасть вам ключі.

Контакти та схема проїзду