Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Розміри кабіни

Денна кабіна

Денна кабіна (FM-DAY) з комфортним ергономічним місцем водія. Внутрішня висота 157 см: 114 см над кожухом моторного відсіку.

Спальна кабіна

У спальній кабіні (FM-SLP) може зручно розміститись одна особа. Внутрішня висота 157 см: 114 см над кожухом моторного відсіку.

Низька спальна кабіна

Низька спальна кабіна (FM-LSLP) зі зменшеною висотою забезпечує додаткове місце для вантажу понад кабіною. Внутрішня висота 147 см: 104 см над кожухом моторного відсіку.

Кабіна Globetrotter

Кабіна Globetrotter (FM-HSLP), у якій можуть зручно розміститись одна або дві особи. Кабіна Globetrotter вирізняється додатковим місцем для зберігання речей у верхній частині кабіни. Внутрішня висота 196 см: 153 см над кожухом моторного відсіку.

Кабіна Globetrotter LXL

Кабіна Globetrotter LXL (FM-XHSL), у якій можуть зручно розміститись одна або дві особи. Кабіна Globetrotter вирізняється додатковим місцем для зберігання речей у верхній частині кабіни. Внутрішня висота 210 см: 167 см над кожухом моторного відсіку.

 

Особливості кабіни

Чотириточкова підвіска
На вибір пропонуються повністю механічна з амортизаторами або пневматична підвіска з автоматичним управлінням рівнем. 

Повітрозабірники
Повітрозабірник, розташований з лівої сторони, доступний у високій або низькій конфігурації. Також доступний передній повітрозабірник.

Кольорове оформлення кабіни
На вибір пропонується близько 650 варіантів кольорового оформлення.

Сидіння водія
Обирайте між трьома різними рівнями комфорту: Standard, Comfort і Deluxe. Кожен можна замовити з оббивкою за вибором. Загальний діапазон регулювання сидінь вперед-назад складає 200мм і 100 мм по вертикалі. У стандартній комплектації сидіння водія обладнано підголівником, існує можливість регулювання вперед-назад, складання спинки сидіння вниз або її відкидання, регулювання по вертикалі і регулювання вперед-назад. Крім того, на нього можуть встановлюватися опора для попереку і механізм регулювання кута установки сидіння. 

Пасажирське сидіння
Доступно у двох варіантах: Standard і Comfort. Обидва можна замовити з оббивкою за вибором. У стандартній комплектації обладнане підголівником. 

Спальні місця
Розміри нижнього ліжка 70×200 см.
Неймовірно комфортний матрац завтовшки 16 см з пружинними блоками. На вибір пропонуються матраци трьох рівнів твердості: м’який, напівм’який і твердий.
На вибір також пропонуються два варіанти чохлів для матрацу, які покращують рівень комфорту під час сну і полегшують заправляння спального місця. 
Розміри верхнього ліжка «Comfort»: 70×190 см або 60×190 см

 

Місце для зберігання речей всередині кабіни
Над лобовим склом розташовані два відділення для зберігання речей, обладнані ролетами, а також чотири ISO-відділення, одне з яких призначене для тахографа. Під ліжком спальної кабіни та кабіни Globetrotter є два великих місця для зберігання, що відчиняються ззовні. У спальній зоні знаходяться два відділення для журналів та дрібних речей. На панелі приладів розташовані чотири відкритих відділення, невеликий контейнер, відділення з відсіком DIN, відділення з поглибленням та тримач для пляшок.

Зовнішні відділення для речей
За пасажирським сидінням і сидінням водія знаходяться речові відділення, доступні зовні.

Люк у даху
Кабіну обладнано люком у даху, що відкривається на 50 мм. З внутрішньої сторони розташований перфорований сонцезахисний козирок, який при відкритті люку також виконує роль москітної сітки. Управління люком у даху можливе в ручному або електричному режимі (опція).

Кермо
Кермо доступне у двох розмірах — 450 мм або 500 мм. Діаметр керма залежить від специфікації вантажівки. Висота керма може регулюватись у діапазоні до 90 мм, а кут — у діапазоні до 28 градусів. Кермо можна замовити з подушкою безпеки або без неї. В цілях безпеки та збільшення комфорту на кермі знаходяться органи управління системою круїз-контролю, звуковим сигналом, телефоном, а також функціями інформаційного дисплея водія і допоміжного інформаційного дисплея.


Система кондиціювання повітря
Існує дві альтернативні системи кондиціювання повітря, які задовольнять усі ваші потреби:

  • Система кондиціювання повітря з ручним управлінням (MCC).
  • Система кондиціювання повітря з автоматичним управлінням (ECC/ECC2). 

Систему кондиціювання повітря можна розширити стоянковим опалювачем кабіни і двигуна.

Оббивка сидіння

МіцнаТекстиль, текстиль/вініл або шкіра
ДинамічністьТекстиль, текстиль/вініл або шкіра
ProgressiveМ’який текстиль або шкіра
Всі сидіння класу «Сomfort» доступні у версії з вентиляцією.

Оббивка стінки

Міцна Вініл
Динамічність Текстиль
ProgressiveТекстиль
Контакти та схема проїзду

Почувайте себе як вдома

Працюйте у комфорті. Перевірте місце водія. Ліжко. Подивіться на всі сушарки. Ви просто не повірите, скільки в ньому простору.

Контакти та схема проїзду