Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Оптимізація ваших операцій

Гнучкість Volvo FM

Міські райони, великі відстані, вивезення контейнерів із портів, маневрування на будівельних майданчиках, максимально важкі хімічні вантажі — Volvo FM готовий до будь-якого завдання. Це, мабуть, наша найбільш універсальна модель вантажівки. Дізнайтеся, чому!

Шість розмірів кабіни. Два, три, чотири чи п'ять мостів. Від наднизького до високого шасі. Силові агрегати з різними видами палива та широким асортиментом опцій. Додайте дуже гнучке шасі Volvo Trucks до майже нескінченного списку варіантів та опцій, і ви отримаєте можливість підлаштувати Volvo FM до ваших конкретних потреб.

Житлова площа чи місце для вашого вантажу?

Оберіть денну кабіну, якщо ви шукаєте ергономічне робоче місце з можливістю використовувати кожен шматочок довжини вашої вантажівки для свого вантажу. Оберіть низьку версію, якщо у вас є завдання, які обмежують висоту вашого автомобіля. Або оберіть будь-яку зі спальних кабін чи Globetrotter, якщо вам потрібно відпочивати або проводити ночі в кабіні. Volvo FM робить це все.
Придивіться ближче до кабін Volvo FM

Вантажопідйомність

Хочете мати можливість брати великі навантаження, не зашкоджуючи маневреності? Придивіться уважніше до наших потрійних мостів — спритних 8×2 або 8×4, якщо вам потрібно більше тягового зусилля.
Дізнайтеся більше про шасі Volvo FM

Легкі вантажівки

Ви шукаєте вантажний автомобіль з малою вагою, щоб возити більше корисного вантажу та підвищити свою продуктивність? Як щодо тягача Volvo FM вагою 6 тонн? Ми можемо побудувати ваш Volvo FM із легких компонентів і все ж надати вам довговічне рішення.
Більше про легкі вантажні автомобілі

Додайте потужності своєму бізнесу

Двигуни D11 потужністю від 330 до 460 к.с. або двигуни D13 потужністю від 420 до 500 к.с. Поєднайте його з галузевим взірцем I-Shift. Оберіть базову модель — вона навіть вирізняється понижуючими передачами, що дозволяють вам рухатися повільно, або подвійне зчеплення I-Shift Dual Clutch, якщо ви хочете тримати темп навіть горбистими маршрутами. Хочете мінімізувати свої викиди CO2? Тоді придивіться ближче до Volvo FM LNG. Як би там не було, ви знайдете потужність, яка пасуватиме вашому бізнесу.
Більше про силові агрегати Volvo FM

Найкращий друг вашого надбудовника

Плануєте придбати цільову вантажівку для перевезення вдосконаленої надбудови? Збираєтеся поговорити з надбудовником? Тоді добре знати, що для цього створений Volvo FM. З Інструкціями зі встановлення кузова Volvo (VBI) ваш надбудовник отримає доступ до всієї необхідної інформації та підтримки. Ми тут, щоб допомогти!
Готовий до встановлення надбудов

Збільшити тягу

Коли вам потрібно більше тягового зусилля — просто оберніть за годинниковою стрілкою інтуїтивну ручку на панелі керування тяговим зусиллям, щоб увімкнути функції блокування диференціала логічним та простим способом.