Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Volvo FM: Гарантуємо 100% експлуатаційну готовність із Золотим контрактом

Експлуатаційна готовність на 100% гарантована

Дизайн преміум-класу, найвища якість деталей, неймовірні послуги та широка мережа сервісних центрів. Замовте золотий контракт Volvo та телематичні системи, та отримайте гарантовані 100% експлуатаційної готовності. Це означає, що ваша вантажівка буде готова до роботи у будь-який момент, коли вам потрібно. А якщо ні, ми надамо вам іншу вантажівку або виплатимо фінансову компенсацію.Покращіть час безвідмовної роботи?

Volvo FM і телематична система

Телематичні пристрої – ваш бортовий технік

Ця інтелектуальна технологія дозволяє майстерням слідкувати за інформацією по вашому двигуну, пробігу та обсягам споживання пального. Технічні спеціалісти можуть також проглядати діагностичні коди несправностей та відстежувати стан найважливіших компонентів вантажівки (гальмівні колодки, зчеплення, акумулятор тощо). Такий спосіб моніторингу дозволяє уникнути незапланованих зупинок. Крім того, завдяки отриманій інформації майстерні будуть повністю готові до вашого прибуття, і ви повернетеся на дорогу у максимально короткий термін.


Служба екстреної допомоги на дорогах Volvo Action Service: доступно за натисканням кнопки

Телефонна служба екстреної допомоги на дорогах «Volvo Action Service» – просто натисніть кнопку

Непередбачена зупинка хтозна-де? Натисніть на кнопку гарячої телефонної лінії служби екстреної допомоги на дорогах Volvo Action Service та вас автоматично з’єднають з оператором, який розмовляє вашою мовою (машина перевіряє національність, вказану на карті для цифрового тахографа). Оператор знатиме ваше точне місцезнаходження, ідентифікаційний номер шасі та зможе передати будь-які необхідні діагностичні коди несправностей технічному спеціалісту. Будьте спокійними, допомога вже у дорозі.Отримайте кнопку VAS


Volvo FM з інноваційними засобами безпеки

Мінімум аварій. Краща експлуатаційна готовність

Ми одержимі безпекою. Вона у нашій крові. Вона – принципово важлива при розробці будь-якої вантажівки Volvo. Чим менше з вами стається аварій, тим більше часу ваша вантажівка (та водій) проводить у дорозі. Інноваційна система безпеки Volvo FМ захистить вантажівку, водія та інших учасників дорожнього руху.Засоби безпеки, що рятують життя

Контакти та схема проїзду

Бажаєте 100% експлуатаційної готовності?

Вам місцевий дилер Volvo Trucks знає все про збільшення часу безвідмовної роботи. Завітайте до нього або зателефонуйте.

Контакти та схема проїзду