Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Будівельний гігант Volvo FMX

 

Потужна, масивна та надзвичайно міцна.

Самоскиди Volvo FMХ – наша найбільш міцна вантажівка усіх часів. І виглядає вона відповідно. Передня частина кабіни міцна та надзвичайно стійка. Крім того, вантажівка обладнана інтелектуальними технологіями. Ми використовували матеріали, що витримують будь-яке навантаження, та розробили панелі, які можна замінювати власноруч. Це дозволяє вам проводите більшість часу у дорозі, а не у майстерні.

 

Зображення інтер'єру кабіни Volvo FMX включно з кермом

Вам під силу будь-які перешкоди. Всі елементи Volvo FMX створені, аби допомогти вам досягти поставленої мети. Це інтер’єр кабіни вантажівки Volvo FMX. Чіткі лінії, інтелектуальні пристрої та ультрасучасний дизайн сидіння водія. Також у кабіні є безліч місця для ваших речей. Колір інтер’єру, який ми називаємо вороний, справді стійкий до забруднення.

 

Вигляд збоку FMX на дорозі

Інтегрована система паливної ефективності самоскидів Volvo FMX

Оптимізований двигун. Контроль тягового зусилля з автоматичним ввімкненням. Шасі, що сприяє економії пального. Інтелектуальна трансмісія. Паливна ефективність вбудована у Volvo FМХ.


Скільки можна заощадити?

 

Створений для стійкості й витривалості

Сталеві м’язи

Більша. Міцніша. Стійкіша. Будівельна вантажівка Volvo FMX – це найпотужніша вантажівка із всіх розроблених нами автомобілів.


Дізнайтеся про міцність Volvo FMX

 

Більше часу безвідмовної роботи: вантажівка для тяжкої праці

Експлуатаційна готовність – наше правило

Простої з’їдають ваш прибуток. Тому головне призначення Volvo FМХ – працювати там, де це необхідно.


Як ми втілюємо це у життя

 

Створений для мобільності: Volvo FMX за роботою

Неймовірна прохідність Volvo FMX

Автоматичний Контроль Тягового Зусилля. Динамічне управління від Volvo Dynamic Steering. Ласкаво просимо у новий вимір прохідності будівельної вантажівки.


Створення мобільності

 

Особливості конструкції Volvo FMX сприяють зростанню продуктивності

Як зробити водіїв більш продуктивним?

Шасі, що почуваються у жорстких умовах, як риба у воді. Рівень прохідності, що дозволить покращити комфорт керування. Допомога водіям вдосконалити навички руху по бездоріжжю.

Це — головні фактори. Ми зможемо їх дати.


Будьте продуктивнішими

 

VT

Придивіться ближче до Volvo FМХ

Задайте питання. Знайдіть деталь. Замовте послугу. Оберіть ідеальну для себе вантажівку. Все це можливо з підтримкою місцевого дилера Volvo Trucks.

Контакти та схема проїзду