Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Тандемний підйомний міст

Шасі для будівельної галузі

Задня пневматична підвіска зводить до мінімуму вібрації, зменшує рівень зносу вантажівки та виводить комфорт водія на абсолютно новий рівень. Автоматичний контроль тягового зусилля забезпечує повнопривідне зчеплення вантажівки, коли це потрібно — і покращує паливну економічність та маневреність, коли ні.

Ще є тандемний підйомний міст, який забезпечує тягове зусилля і вантажопідйомність подвоєного мосту у поєднанні з маневреністю та ефективністю одновісного. А якщо вам потрібно прийняти замовлення на перевезення найважчого вантажу, ваш Volvo FMX може поставлятися з фабрично встановленими п’ятьма мостами, що зекономить ваш час і гроші на переробку.Переглянути всі особливості Volvo FMX

Гнучка компоновка шасі

Компоновка шасі тягача Volvo FMX

Шасі тягача

1. Відсік акумулятора (BBOX-L)
знаходиться на 300 міліметрів ближче до переду, ніж у попередньому варіанті конструкції, що забезпечує збільшення запасу пального на 100-120 літрів.

2. Відсік акумулятора (BBOX-EF)
Варіант розміщення позаду між елементами рами шасі.

3. 50-літровий бак для рідини AdBlue
Може встановлюватися зверху рами, за кабіною, дозволяючи збільшити запас пального (ADTP-BC).

4. Блок управління компресором
Розміщується між елементами рами шасі для збільшення простору для обладнання, яке монтується на рамі, наприклад, баків для пального. Варіант розміщення позаду між елементами рами шасі.

Огляд компоновки шасі

Шасі вантажівки

1. Вільне місце на рамі
Комплектація шасі може бути переміщена назад, щоб звільнити простір для опор крана або іншого обладнання. (FAA10 — прибл. 500 мм; FAA20 — прибл. 600 мм).

2. Ряд отворів у рамі для надбудовників
Верхній ряд отворів призначений для надбудовника. Всі кронштейни мають вигин та прокладку діаметром 8 мм. Заклепки не використовуються.

3. Підготовка для крана
Опорна плита для крана може бути встановлена на шасі виробником.

4. Задня пневматична підвіска та короткий задній звис
Перероблений передній стабілізатор може зменшити задній звис — корисно при використанні автомобіля в будівництві, покращує роботу з асфальтоукладальником та встановлення знімного кузова.

Контакти та схема проїзду

Прокотіться самі

Єдиний спосіб повністю відчути переваги динамічних Volvo FMX – це випробувати їх у дії. Ваш місцевий дилер Volvo Trucks має відповіді на всі питання.

Контакти та схема проїзду