Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Чим більше ви на ній їздитимете, тим краще вона виглядатиме.

Асок Георг

Дизайнер екстер’єру, Volvo Trucks

Більша. Краща. Потужніша

Всі традиційні елементи Volvo FMX на своїх місцях — вони лише були покращені та підсилені. Додатковий бампер та бокові бампери стали міцнішими та більшими. Розташований по центру буксирувальний пристрій виготовлений з чавуну та вирізняється тяговим зусиллям до 32 т. А нові фари розміщені вище, де вони найменш вразливі до пошкодження.

Кузовні панелі Volvo FMX розроблені для забезпечення простого демонтажу та заміни

Конструкція, що заощаджує час

Одразу кидаються в очі легкодоступні кріплення на бокових бамперах та кузовних панелях. Вони не лише надають вантажівці більш міцного виду, а й дозволяють швидко змінювати панелі власноруч. Це частина нашої філософії — покращити функціональність і в той же час зменшити кількість візитів до майстерні.

Бампер Volvo FMX: міцний і практичний

Передня частина кабіни – все заради експлуатаційної готовності

Стальний бампер з поліпропіленовим покриттям розроблено з розрахунком, що він витримає будь-яке зіткнення майже з будь-яким об’єктом. На вибір пропонується два ультраміцних протектори для потужних біксенонових фар. А 3-міліметрова захисна пластина збереже нижню частину кузова в недоторканності. Таким чином, Volvo FMX не зупиниться перед жодними умовами роботи.


Дізнайтеся більше про перед

Вхід Volvo FMX

Створена для будівництва

Водії на будівництві вимушені часто виходити та заходити до кабіни. Низький вхід з можливістю складання дозволяє швидко підійматися усередину, а завдяки протиковзкій конструкції це не становить для водія жодної небезпеки. Тонкі тримачі дзеркала забезпечують чудову передню оглядовість, а високі повітрозабірники – огляд дорожньої ситуації позаду вантажівки. Та не турбуйтеся через бруд, що прилипає до вітрового скла – просто підійміться на передню частину кабіни та почистіть його. Кожна деталь розроблена з урахуванням стилю життя, притаманного вам та вантажівці.

Огляд екстер’єру кабіни на 360°

Ознайомтесь з наведеним нижче інтерактивним оглядом кабіни. Клацніть на текстові вставки, щоб отримати додаткову інформацію. Оберіть опцію «На повний екран», щоб не упустити жодної деталі. Опис особливостей та функцій носить загальний характер, вони можуть відрізнятися в залежності від вантажівки.

На вибір пропонується більше 650 варіантів кольорового оформлення вантажівки. Всі фарби екологічно безпечні.

Заощадьте свій час та гроші — отримайте кабіну Volvo у бажаному кольорі одразу, не відвідуючи фарбувальний цех. На вибір пропонується більше 650 варіантів фарб різного тону та відтінків. А якщо ви не можете знайти потрібний вам колір у асортименті, ми підберемо його для вас за допомогою віртуального редактора.

Хочете подивитися заздалегідь? Скористуйтеся редактором фарбування нижче.

Нагадуємо, що дисплей комп’ютера може передавати кольори неточно. Щоб побачити реальні зразки фарб, відвідайте свого дилера Volvo. Також зауважте, що деякі кольори можуть бути недоступні для деяких моделей або на деяких ринках. На ілюстрації показана вантажівка з максимально насиченим кольором фарби.

У галереї кольорових рішень містяться всі кольори, доступні в системі продажів. Багато суцільних кольорів доступні також з прозорим покриттям. Якщо ви не можете знайти бажаний колір, зверніться до свого дилера Volvo.

Контакти та схема проїзду

Перевірена у бою

Стукніть її. Встаньте на бампер. Вдарте по фарам. Місцевий дилер Volvo Trucks продемонструє вам міцність Volvo FMX.

Контакти та схема проїзду