Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Він не чорний. Він вороний

Для оформлення інтер’єру вантажівки Volvo FMX ми спеціально створили вишуканий чорно-коричневий колір. Та дали йому ім’я Raven. Він має меншу схильність до забруднення і тому ідеально підходить для роботи на будмайданчиках.

Інформація з першого погляду

Вся важлива інформація на панелі приладів відображається прямо перед вами по центру, а рідко задіяні прилади розташовані подалі. Гнучкі перемикачі дозволяють обрати функції, які мають розташовуватись поближче до керма.

Необхідні функції на кінчиках пальців

Відтепер за деякі функції замість перемикачів відповідають засоби керування, вбудовані у кермо. Вони логічно згруповані відповідно до функціоналу та їх легко знайти на дотик.

Безліч місця для ваших речей

Просторі ящики в центральній частині кабіни, під спальною полицею, задні та бокові зовнішні відділення для речей можна пристосувати до ваших потреб. Електрична сушарка встановлюється на верхньому спальному місці або стінці кабіни та дозволяє швидко сушити одяг, рушники та взуття.

Навколо вас є також безліч нових відділень, що допомагають краще організувати різну роботу, наприклад, паперову. Вбудоване у верхній частині панелі відділення у вигляді поглиблення чудово підходить для різних дрібничок. Там досить місця для ручок та телефону, або USB-флешки. Є навіть тримач для пляшок, що складається.

Неймовірне кермо

Положення нового керма легко регулюється. Крім того, воно надає достатньо місця для колін. Ергономічний дизайн керма дозволяє використовувати різний хват, тому вам буде комфортно протягом усього дня. Ви можете замовити шкіряну оббивку, щоб додати трохи розкоші.

Неймовірне місце водія

Нове сидіння водія забезпечує кращу підтримку, має більш широкий діапазон налаштувань і надає більше простору для ніг, його можна переміщати на 20 см у поздовжньо-поперечному і на 10 см у вертикальному напрямку. А новий підголівник виводить рівень комфорту на новий рівень. На вибір пропонується чотири різні варіанти оббивки.

Розумний підхід до сну

Не поступайтеся умовами для сну, адже ви проводите у кабіні всю ніч. Нижнє спальне місце має ширину 70 см і пружинні блоки товщиною 16 см. На вибір пропонується три варіанти твердості. Вдосконалена панель біля ліжка дозволяє управляти внутрішнім освітленням, стоянковим обігрівачем кабіни, стоянковим охолоджувачем, аудіосистемою, вікнами, люком на даху і замками. І все це, не встаючи з ліжка.

Огляд інтер’єру кабіни на 360°

Ознайомтесь з наведеним нижче інтерактивним оглядом інтер’єру кабіни. Клацніть на текстові вставки, щоб отримати додаткову інформацію. Оберіть опцію «На повний екран», щоб не упустити жодної деталі. Опис особливостей та функцій носить загальний характер, вони можуть відрізнятися в залежності від вантажівки.

VT

Піднімайтесь до кабіни та закохайтеся

Зв’яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks та насолодіться екскурсією по кабіні Volvo FMX. Він з задоволенням покаже вам все, що там є.

Контакти та схема проїзду