Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Вантажівка Volvo FMX з повним приводом для забезпечення якісного зчеплення з поверхнею

Тримайте все під контролем

Ввімкнення пристрою блокування диференціалу може здійснюватися автоматично або вручну — для окремого мосту або для всіх ведучих мостів. Всі диференціали можна блокувати під час їзди, що надає вам необхідний контроль над рухом вантажівки.

Використовуючи пристрій блокування диференціала лише за необхідності ви економите паливо та зменшуєте знос трансмісії, а отже зменшується і ваші витрати та час простою. 

Повнопривідний Volvo FMX має автоматичний контроль тягового зусилля у стандартній комплектації

Створена для крутих схилів

Новий ведучий передній міст був розроблений для забезпечення високого крутного моменту та перевезення важких вантажів. У порівнянні з попередніми моделями його розташована на 100 мм далі — для покращення кута прохідності під час підйому на круті схили (28° за наявності ведучого переднього моста та шин розміру 13R22.5). 

Volvo FMX зі спрямленою лінією днища

Вона повністю захищена

Дорожній просвіт грає важливу роль для нас. І для вас. Тому ми розташували паралельну та поперечну тяги в одну лінію з мостом, усередині захисного кожуха моста. Крім того, ми забезпечили надійний захист гальмівних камер і паливних баків, а отже на вашому шляху не стане ніщо — ні колоди, ні камені.

Контакти та схема проїзду

Випробуйте повний привід

Задійте один або одразу усі мости. Місцевий дилер Volvo Trucks покаже вам потрібну кнопку. Все інше за вами.

Контакти та схема проїзду