Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Гальмівна функція «Stretch Brake» Volvo FMX перешкоджає складанню вантажівки

Гальмівна функція «Stretch Brake»

При поворотах або спуску по слизькій дорозі у вантажівці активується нова функція Stretch Brake, що дозволяє уникнути складання вантажівки. Функція забезпечує імпульсне гальмування руху причепа та вирівнювання автопоїзда. Ви можете налаштувати автоматичне ввімкнення функції «Stretch Brake» у небезпечних ситуаціях на швидкостях до 50 км/год. Функція «Stretch brake» доступна як для кузовних вантажівок, так і для тягачів.

Система підтримки водія Volvo, стоп-сигнал при екстреному гальмуванні

Стоп-сигнал при екстреному гальмуванні

При різкому натисканні на педаль гальма моментально почне миготіти стоп-сигнал, щоб попередити водіїв автомобілів, що їдуть за вами. Це легкий спосіб уникнути небезпечного зіткнення ззаду.

Система підтримки водія Volvo, адаптивний круїз-контроль і система попередження зіткнення з підвищенням гальмівного зусилля при екстреному гальмуванні

Адаптивний круїз-контроль та система попередження зіткнення з функцією екстреного гальмування

У випадку щільного дорожнього руху адаптивний круїз-контроль (ACC) з радаром допомагає підтримувати безпечну дистанцію до автомобіля, що рухається попереду, управляючи акселератором і гальмами.

При загрозі зіткнення наша інтуїтивна система попередження зіткнення попередить вас за допомогою світлового сигналу на лобовому склі. Після цього автоматично активується система екстреного гальмування, тим самим значно знижуючи небезпеку серйозних пошкоджень.

Система допомоги при зміні смуги в рамках системи підтримки водія Volvo

Система допомоги при зміні смуги

При активації системи допомоги при зміні смуги вмикається радар, що відстежує мертві зони з боку пасажира, де можуть «сховатися» інші учасники дорожнього руху. Якщо у поточній ситуації змінювати смугу небезпечно, система повідомляє про це водія за допомогою звукового сигналу та блимаючого значка біля дзеркала.

Система підтримки водія Volvo, електронна програма стійкості

Електронна програма стійкості ESP

Наша електронна програма стійкості (ESP) ефективно знижує ризик заносу і перекидання. Вона моментально спрацьовує у небезпечних ситуаціях, знижуючи потужність двигуна і активуючи гальма вантажівки і причепа окремо. Відтепер ESP доступна майже для всіх модифікацій вантажівки, як для тягачів, так і для шасі.

Система підтримки водія Volvo, покращена продуктивність системи I-Shift на поганих дорогах

Покращена продуктивність на поганих дорогах

Оптимальне перемикання передач. Допомога при рушанні. Підтримка водія при керуванні вантажівкою по бездоріжжю: у поганих дорожніх умовах та на горбистій місцевості. Ця програма забезпечує максимальну ефективність трансмісії I-Shift та допомагає долати будь-які виклики.

Пакет активної безпеки

Адаптивний круїз-контроль із системою попередження зіткнення та підвищення гальмівного зусилля при екстреному гальмуванні
Система допомоги при зміні смуги
Система попередження водія Driver Alert Support

Контакти та схема проїзду

Готові до безпечного водіння?

Завітайте до місцевого дилера Volvo Trucks та дізнайтеся про системи підтримки водія.

Контакти та схема проїзду