Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
П'ятивісна вантажівка — одразу з заводу

Жодних затримок. Жодних додаткових витрат

Придбавши п’ятивісну вантажівку безпосередньо у нас ви отримаєте безліч переваг. Ви швидше отримаєте свою вантажівку. Немає необхідності в дорогому дооснащенні. А оскільки ми виконуємо поставку повністю готової вантажівки, ми надаємо повну гарантію Volvo та післяпродажне обслуговування. На додаток, вантажівка поставляється з сертифікатом повного схвалення типу транспортного засобу.

Збільшена гнучкість

Збільшена гнучкість

П’ятивісна Volvo FMX обладнана подвійним переднім мостом і потрійним заднім мостом з пневматичною підвіскою (з додатковим заднім мостом), які забезпечують максимальну повну масу автомобіля у 56 тонн. Завдяки цьому вантажівка ідеально підходить для широкого спектра застосувань. А якщо ви їздите надзвичайно важкопрохідною місцевістю, до ваших послуг вантажівка з ведучим переднім мостом і конфігурацією 10×6.

Контакти та схема проїзду

Потрібно п’ять вісей?

Зв’яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks. Вони зможуть відповісти на всі ваші питання, а також допоможуть підібрати шасі 10×4 або 10×6 з урахуванням ваших потреб.

Контакти та схема проїзду