Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Volvo I-Shift makes driving easier, safer and more comfortable

Просто кермуйте

Завдяки I-Shift кермування вантажівкою стає легшим, безпечнішим і комфортнішим. Тут немає ні важкого механізму зчеплення, ні важеля, що вимагає зусиль для перемикання. Моменти перемикання передач ідеально вивірені часом. Простота системи вражає, водій менше стомлюється, що дозволяє йому сконцентруватися на дорозі та інших транспортних засобів. Якщо водій хоче змінити передачу вручну, можна скористатися кнопкою на важелі перемикання, що надає прямий контроль над коробкою передач.

Volvo's fuel-efficient I-Shift gearbox

Заощаджуйте пальне

I-Shift розроблена для економії до 5% пального. Незважаючи на менші, порівняно з механічними коробками передач, внутрішні втрати енергії, левова частка економії досягається завдяки передовим електронним рішенням. Моменти перемикання передач ідеально вивірені часом. Завдяки цьому двигун працюватиме на оптимальних оборотах в залежності від обраного економічного або продуктивного режиму. Крім того, під час спуску функція I-Roll відключає привід двигуна, що дозволяє максимально зберегти інерцію автомобіля і заощадити додатково до 2% пального.

Volvo I-Shift: how it works

Як це працює?

Основою I-Shift є «класична» несинхронізована механічна коробка передач, що забезпечує компактність конструкції і низькі внутрішні втрати. Ключовим компонентом є інтелектуальний електронний блок управління, який керує роботою зчеплення і перемиканням передач. Оцінюючи інформацію про швидкість, масу, необхідний крутний момент, ухили дороги і інші параметри, він з великою точністю виконує кожне перемикання передачі. Система також обмінюється даними з двигуном, що дозволяє їй регулювати частоту обертання і гальмування двигуном для максимальної ефективності. 

Reinforced for severe duty applications

Підвищена продуктивність для більш важких умов експлуатації

Якщо вантажівка буде експлуатуватися в умовах бездоріжжя, Ви оціните посилену I-Shift. Вона була розроблена спеціально для умов руху, коли вантажівка часто піднімається або спускається схилами крутіше 10% або рухається по бездоріжжю. Це означає, що тепер коробка передач I-Shift доступна для надважких умов експлуатації, де раніше використовувались тільки механічна коробка передач або автоматична трансмісія Powertronic. 

I-shift з понижуючими передачами – Рушання з місця за будь-яких умов

I-shift з понижуючими передачами – Рушання з місця за будь-яких умов

Коробка передач I-Shift стала ще більш гнучкою і зручною в експлуатації. Дана автоматизована коробка передач тепер доступна з однією або двома понижуючими передачами, а також опцією у вигляді додаткових передач заднього ходу. Якщо вам доводилося перевозити важкі вантажі, ви можете собі уявити, наскільки складно часом буває рушити з місця — особливо на підйомі або в умовах бездоріжжя. Це може закінчитися необхідністю розвантаження або навіть буксирування, що спричинить за собою катастрофічні наслідки з точки зору безвідмовної та ефективної роботи. Включіть в список оснащення вашої вантажівки Volvo FMX систему I-Shift з понижуючими передачами, і вам більше ніколи не доведеться хвилюватися з цього приводу. Понижуючі передачі дозволяють значно поліпшити можливості старту з місця і знизити навантаження на зчеплення до 75% — крім усього іншого, ви зможете запобігти зайвих ремонтних робіт.

Crawl slow, run lean

Рухайтесь повільно — долайте підйоми

Чи може система I-Shift з понижуючими передачами підвищити ефективніть споживання пального? Звичайно. Раніше вам доводилося жертвувати економічністю заради поліпшення можливостей старту з місця. Однак тепер, завдяки понижуючим передачам, ми можемо оснастити ваш вантажний автомобіль заднім мостом з більш низьким передавальним числом, що дозволяє пересуватися на хороших дорогах з крейсерською швидкістю на істотно більш низьких оборотах. Це дозволить скоротити витрати пального на кілька відсотків.

Perfect control in any direction

Ідеальний контроль над ситуацією на дорозі

Маневрування на низьких швидкостях є однією з найскладніших завдань в нашій професії. Завдяки передавальному числу аж до 32:1 (і до 37:1 при задньому ході) система I-Shift з понижуючими передачами дозволяє рухатися зі швидкістю близько 0,5-2 км/год. Ви завжди будете зберігати повний контроль над ситуацією, що істотно спрощує завдання максимально точного паркування під час навантаження або розвантаження, а також дозволить уникнути неприємних пригод, які негативним чином впливають на хід і ефективність роботи.

Say yes to more jobs.

Ще більше завдань? Погоджуйтесь!

Система I-Shift з понижуючими передачами підвищує універсальність вантажного автомобіля, дозволяючи використовувати його для більш широкого діапазону умов експлуатації і завдань. Перевезення автомобільними дорогами, так і в умовах бездоріжжя? Перевезення особливо важких вантажів? Робота на високогірних маршрутах? Негабаритні низькошвидкісні перевезення? Ніяких проблем. Загальна довжина коробки передач I-Shift збільшується всього на 120 мм за рахунок модуля понижуючих передач, а вага — на 48 кг.

How would you like your I-Shift?

Оберіть свою трансмісію I-Shift

Програмне забезпечення дозволяє налаштувати систему I-Shift відповідно до визначених умовами експлуатації. Ви можете вибрати один з чотирьох доступних пакетів програмного забепечення — Construction (Будівельні роботи), Distribution (Доставка товарів), Long Haul (Магістральні перевезення) або Heavy Duty (Перевезення важких вантажів), а також ряд додаткових опцій, таких як система I-See, понижуючі передачі або додаткові функції коробки відбору потужності. 

Контакти та схема проїзду

Зв’яжіться з нами

Бажаєте дізнатись більше про I-Shift та I-Shift Dual Clutch? Зв’яжіться з дилером Volvo Trucks для отримання більш детальної інформації. 

Знайдіть найближчого дилера