Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Живе випробування дорожнього просвіту Volvo FMX

Відеоролик «Технік»

Збільшений дорожній просвіт Volvo FMX

Збільшений дорожній просвіт

Пружинні елементи. Пневматична опора. Стабілізатори. Зазвичай вони розташовувалися під мостом, під перехресним вогнем каменів та щебеню. Це все у минулому. Наші інженери перегорнули пневматичну підвіску та встановили її поверх ведучого мосту. Результат? Ви отримуєте дорожній просвіт ресорної підвіски та комфорт і ефективність пневматичної.

Короткий задній звис Volvo FMX

Коротший звис

Конструкція нової підвіски звільняє місце за заднім мостом. Тепер ніщо не заважатиме розвантаженню. Ви можете розвантажуватися безпосередньо в асфальтоукладальник.  

Пневматична підвіска зменшує кількість вібрацій та забезпечує комфортну їзду

Краще зчеплення, менший рівень вібрацій

Оптимізований тиск кожного заднього моста означає кращу силу зчеплення. Регулюючи розподіл навантаження на вісь вручну, можна ще більше покращити ходові якості. Крім того, пневматична підвіска забезпечує меншу вібрацію вантажівки. В результаті зростає рівень комфорту та середня швидкість, що позитивно позначається на вашій продуктивності (згідно наших тестів, швидкість зростає на 5—10 км). А зменшення шкоди від вібрацій дозволяє покращити час безвідмовної роботи.

Стабілізатори по центру ходового балансирного візка покращують стійкість

Стабілізатори по центру ходового балансирного візка

Покращені стабілізатори відіграють важливу роль у новій системі пневматичної підвіски. Вони розташовані догори безпосередньо по центру між мостами, та передають сили, що діють на колеса, та зусилля причепу на найбільш жорстку частину рами, що дозволяє покращити поперечну стійкість. 

Вантажівка Volvo FMX з підвіскою GRAS-G2 ідеально підходить для використання у якості самосвалу та асфальтоукладника

Пневматична підвіска

Пневматична підвіска забезпечує неймовірний комфорт водіння та дозволяє міняти дорожній просвіт. Жодна деталь підвіски не виступає поза контур заднього колеса (для коліс 315/80R22.5). Це спрощує адаптацію шасі до таких застосувань, як асфальтоукладальник або самоскид.

Задня пневматична підвіска GRAS-G2 доступна для багатьох конфігурацій шасі

Доступний асортимент

Задня пневматична підвіска GRAS-G2 доступна для багатьох конфігурацій шасі: 4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 і 10×6. Вона включає концепцію Tridem, що розроблена для автопоїздів з навантаженням до 36 т на потрійній задній міст та 10 т на передній.

Контакти та схема проїзду

Дайте їй розігнатися

Виконайте тест-драйв вантажівки Volvo FMX з задньою пневматичною підвіскою і ви відчуєте різницю. Одразу ж. Ваш місцевий дилер Volvo Trucks має відповіді на всі питання.

Контакти та схема проїзду