Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Volvo FMX з керованим заднім додатковим мостом

Долайте віражі широким кроком

Необхідно розподілити вантаж між мостами? Подвійний передній міст ідеально для цього підходить. Потрібен лише один міст? Знайомтеся з потрійним мостом Tridem, технологією строєної вісі, та насолодіться найменшим діаметром повороту у своєму житті.


Керований задній додатковий міст збільшує продуктивність

Потрійний міст Tridem

Конфігурація 8×4 з одним переднім мостом вирізняється наявністю задньої підвіски з візком Tridem, від якого забезпечується гідравлічне управління заднього додаткового мосту. Завдяки цьому ви отримуєте неймовірну маневреність та безпрецедентно малий діаметр повороту. Так ви витрачаєте менше часу на зупинки, повороти і рух заднім ходом, і більше часу приділяєте саме поїздці.

Потрійний міст також додає певні переваги. Піднятий задній додатковий міст сприяє меншому рівню зносу та покращує паливну ефективність. Оптимізований завдяки пневматичній підвісці тиск кожного заднього моста забезпечує кращу силу зчеплення. За необхідності ви може регулювати розподіл навантаження на вісь для ще кращого зчеплення з дорогою.


Подвійний передній керований міст для важкого фронтального навантаження

Подвійний передній міст

При розташуванні важкого (або високого) вантажу, наприклад надбудови з краном або бетононасосом, у передній частині вантажівки, конфігурація 8×4 з подвійним переднім мостом та ведучим візком забезпечать вам необхідну маневреність.

Переконайтеся у маневреності Volvo FMX з декількома керованими мостами

Повертайте сюди

Хочете побачити, наскільки круто повертає вантажівка? Завітайте до місцевого дилера Volvo Trucks та перевірте неймовірну маневреність Volvo FE у дії.

Контакти та схема проїзду