Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Бампер Volvo FMX має поліпропіленове покриття

Бампер подвійної міцності

Бампер із високоякісної сталі міцний. Настільки міцний, що ви можете в’їхати у груду каміння та навряд чи побачите сліди пошкодження. Бампер також має поліпропіленове покриття, що забезпечує його захист.

Конструкція бампера складається з трьох частин, кріплення легкодоступні, тому ви можете замінити будь-яку пошкоджену частину власноруч — зекономивши час на відвіданні майстерні та покращивши час експлуатаційної готовності.

Система протипідкотного захисту захищає пасажирів легкових автомобілів

Система фронтального захисту від заїжджання під вантажівку (FUPS)

Надзвичайно низька передня частина кабіни виконана у вигляді коробчастої конструкції. Окремі частини кабіни у комбінації забезпечують неймовірну міцність кабіни, а також її пружність при фронтальному зіткненні з легковиком. Система протипідкотного захисту розроблена для захисту пасажирів легкових автомобілів — при зіткненні вона згортається назад і поглинає частину удару.

Захисна пластина захищає двигун і зменшує утворення пилових вихорів

Захисна пластина

Рух по бездоріжжю може бути небезпечною для вашого двигуна. Саме тому Volvo FMX може опціонально оснащуватися новою 3 мм захисною пластиною, яка захищає піддон картера, шланги та охолоджувач. Всі елементи, вразливі під час руху по бездоріжжю, захищені, навіть при русі заднім ходом. А якщо ви працюєте в умовах з високою концентрацією пилу, вона також зменшує завихрення пилу під вантажівкою.

Контакти та схема проїзду

Завжди попереду

Починайте спереду. Але коли ви повністю оглянете Volvo FMX, ви побачите, чому вона є нашою найпотужнішою вантажівкою усіх часів. Попросіть ключі у місцевого дилера Volvo Trucks.

Контакти та схема проїзду