Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Двигун Volvo FMX був прискіпливо розроблений для економії пального

Наші двигуни з найбільш ефективним споживанням палива

Наша лінійка двигунів продумана до найменших дрібниць, аби забезпечити заощадження пального без будь-якого зниження продуктивності. Ми оптимізували геометрію камери згоряння. Розробили вертикальні насос-форсунки, розташовані по центру. Покращили коефіцієнт стиснення…

Ми можемо і далі (і ще довго) перераховувати наші технічні здобутки. Та куди важливіше те, що ці інновації допомагають вам отримати максимальні результати. Та зберегти довкілля.Ознайомтеся з нашими двигунами


Автоматичний контроль тягового зусилля збільшує паливну економічність

Автоматичний Контроль Тягового Зусилля

Вам потрібен ведучий передній міст. Однак наші дослідження свідчать, що він вам потрібен лише 2-5% від усього часу їзди. В інший час ви втрачаєте пальне. Автоматичний контроль тягового зусилля допомагає збільшити паливну економічність. Якщо вам не потрібне додаткове тягове зусилля, система автоматично відключає передній міст, що зменшує ваші витрати пального.Відкрийте Автоматичний Контроль Тягового Зусилля


У порівнянні з механічною коробкою перемикання передач, I-Shift дозволяє зекономити до 5% пального

I-Shift – проста, надійна система, що забезпечує високу паливну ефективність

Система подвійного зчеплення I-Shift дозволяє досягти максимальної продуктивності та ефективності використання палива за рахунок відстеження параметрів маси транспортного засобу, ухилу дороги, швидкості та прискорення вантажівки, і реагування на їх зміну. У поєднанні з дизельним двигуном Volvo вона дозволяє знизити споживання пального на 5% у порівнянні з механічною коробкою передач.

I-Shift також було підсилено і вдосконалено для відповідності вимогам важких умов експлуатації. Він також доступний для вантажівок з усіма колісними формулами, включаючи вантажівки з ведучім переднім мостом.Познайомтеся з I-Shift


Fuel Advice — створений для економії пального

Рекомендації по використанню пального Fuel Advice — стабільне зниження обсягів споживання палива

Продовжуйте працювати у рамках планових завдань по споживанню палива. Та, з ростом ефективності споживання, спостерігайте за зменшенням їх умов. Підпишіться на наш сервіс Fuel Advice та зв’яжіться з персональним інструктором зі споживання пального. Завдяки постійному аналізу, консультаціям та оперативній підтримці зі сторони експерта ви заощаджуватимете пальне у найкоротший термін та покращуватиме свої показники із року в рік.Скільки допоможуть вам заощадити рекомендації по використанню пального Fuel Advice?

Разом система Dynafleet та курси навчання водіїв сприяють покращенню паливної ефективності

Відкрийте для себе силу управління даними

У поєднанні з курсами навчання водіїв система Dynafleet допоможе вам заощадити до 7 % пального. 

Dynafleet – відстежуйте рівень своєї паливної ефективності

Познайомтеся з нашою інтелектуальною системою управління автопарком. Здійснюйте моніторинг продуктивності вантажівок та водіїв у режимі реального часу, вивчайте рейтинги паливної ефективності, що створюються системою автоматично. Порівнюйте, фіксуйте тенденції та вносьте зміни, що збільшать прибуток та дозволять заощадити пальне.

Ознайомтеся з Dynafleet

Навчання водіїв – невеликі зміни, значна економія

Наші курси з покращення ефективності водіння допоможуть вам отримати максимум від кожної краплі пального. Невід’ємна частина програми Volvo Trucks з навчання водіїв – апробований системний підхід, що дозволяє розробляти паливно-ефективні техніки водіння та забезпечити економію коштів протягом довгого часу. Програма демонструє найбільшу ефективність у комбінації зі звітами Dynafleet.

Навчання водіїв від Volvo>

Контакти та схема проїзду

Заощаджуйте

Основна умова для економії пального – почати правильно. Місцевий дилер Volvo Trucks – експерт з заощадження пального. Чому б не звернутися до них за порадою?

Контакти та схема проїзду