Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Volvo FMX — це неймовірно потужна вантажівка для суворих умов експлуатації

Volvo FMХ – наша найбільш міцна вантажівка усіх часів

Достатньо потужна, аби тягнути до 32 тонн. Достатньо міцна, аби в’їхати в бетонну стіну та продовжити рух. Краї бампера виготовлені з високоякісної сталі товщиною 3 мм. Фари розташовані вище, аби не потрапити під удар. А якщо вам все ж вдасться нанести їй суттєвих ушкоджень (що маловірогідно), вони будуть локалізовані завдяки панелям корпусу, закріпленим встик. Ви також зможете легко замінити деталь власноруч, адже всі кріплення легкодоступні. Все це дозволяє підтримувати вантажівку Volvo FMX на ходу та забезпечувати виконання завдань на будмайданчику — де їй і місце.

До конструкції додали велику кількість сталевих елементів, але вагу вдалося утримати практично на тому ж рівні — додалося максимум п’ять-шість кілограмів. Між тим, міцність зросла в рази.

Ханс Берквіст

Розробник Volvo FMX, Volvo Trucks

Потужність у дизайні

Коробка зі змістом

Буксирувальний пристрій, новий додатковий бампер і захист картера нової конфігурації з’єднані з передньою захисною балкою масивними скобами. Завдяки цьому сформувалася неймовірно міцна передня частина кабіни у вигляді коробки. Вона забезпечує поглинання енергії удару при зіткненнях на невеликих швидкостях , а також практично повне усунення власних коливань, що викликають вібрацію кабіни. 


Тонни і тонни буксирувальної потужності

Буксирувальний пристрій

Цільний елемент з чавуна, настільки міцний, що може витримати навантаження до 32 тон. Настільки міцний, що якщо ви забуксували, екскаватор, чи інша Volvo FMX, швидко поверне вас на дорогу. А оскільки буксирувальний пристрій витягається назовні, ви можете користуватися їм як драбиною, аби піднятися до вітрового скла.І це ще не все про наш буксирувальний пристрій

Відмінно показує себе у краш-тестах

Краш-тести пройдено

Ми піддавали передню частину вантажівки випробуванню на проникнення сталевої стійки із зусиллям в 3 тонни. (Коробчата конструкція поводить себе як пружина, майже повністю повертаючи первинну форму) У рамках іншого випробування ми ініціювали зіткнення з важким бетонним блоком. (Виготовлена зі сталі передня частина вантажівки трохи деформувалась, але практично повністю повернула первинну форму). І ми провели ще десяток інших моторошних випробувань на ударне навантаження. Тому, коли ми стверджуємо, що Volvo FMX — це найпотужніша зі створених нами вантажівок, ми не перебільшуємо.

Контакти та схема проїзду

Готові випробувати її міць?

Місцевий дилер Volvo Trucks продемонструє вам кожну функцію, що робить Volvo FМХ найміцнішою зі створених нами вантажівок.

Контакти та схема проїзду