Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Обслуговування – на крок попереду

Планування обслуговування Volvo FMX: у відповідності до ваших операцій

Планування з урахуванням ваших потреб

З вільним планом обслуговування від Volvо, ви не будете жертвувати робочим часом заради відвідання майстерні – графік профілактичного технічного обслуговування планується завчасно та з повним урахуванням ваших потреб. А при відвіданні майстерні ви отримуєте послуги сервіс від Служби Genuine Volvo Service від висококваліфікованих технічних спеціалістів Volvo, що використовують лише оригінальні запчастини Volvo.


Обслуговування за методом Volvo

Контракти забезпечать ідеальний стан вашої Volvo FMX

Синій контракт Volvo

Синій сервісний контракт від Volvо допоможе вам підтримувати Volvo FMX у ідеальному стані. Ви отримуєте послуги профілактичного обслуговування та будете точно знати витрати на сервіс заздалегідь, що дозволить вам краще орієнтуватися у поточній бізнес-ситуації та покращити оперативний контроль. Крім цього, контракт допомагає збільшити час безвідмовної роботи та зменшити загальні витрати на володіння, а також забезпечити ідеальний стан вашої вантажівки.


Синій контракт Volvo


Натиснувши кнопку VAS On-Call, ви зв'яжетеся безпосередньо з обслуговуючим персоналом

Телефонна служба екстреної допомоги на дорогах «Volvo Action Service» – просто натисніть кнопку

Застрягли? Натисніть кнопку VAS гарячої телефонної лінії служби екстреної допомоги та вас з’єднають з оператором. Оператор знатиме ваше точне місцезнаходження, ідентифікаційний номер шасі та зможе передати будь-які необхідні діагностичні коди несправностей технічному спеціалісту. Розслабтеся. Допомога вже у дорозі, і вашу проблему вже скоро буде вирішено.Докладніше про службу екстреної допомоги на дорозі «Volvo Action Service»


Система I-Shift: безпечна трансмісія, що зберігає ваш час

Трансмісія, що заощаджує час

I-Shift забезпечує неймовірні ходові якості вантажівки, але це не єдина перевага цієї системи. Завдяки автоматичному перемиканню передач зменшується навантаження на силову лінію та шини, і в той же час збільшується життєвий цикл зчеплення. Інтервал зливу мастила було збільшено до 450,000км. Ми також покращили послугу контрольованої діагностики. Встановіть I-Shift на свою Volvo FMX та проводьте більшість часу у дорозі, а не у майстерні.Подивіться, що ще може I-Shift


Нижня сторона Volvo FMX захищена від пошкоджень

Всі деталі захищені

Під час руху на будмайданчику чи по пересіченій місцевості завжди існує ризик пошкодження нижньої частини кузова вантажівки. Точніше сказати, завжди існував. Завдяки пневматичній підвісці GRAS-G2 дорожній просвіт Volvo FMX було збільшено до 300 мм. Ми розташували всі важливі деталі, включно з гальмами, над заднім мостом, та захистили двигун 3мм захисною пластиною. Тому, аби пошкодити вантажівку, вам необхідно наштовхнутися на щось дійсно велике.Ознайомитися з шасі


Міцні, легкі в установці передні бампери подовжують час безвідмовної роботи вантажівки

Незламна кабіна

Передня частина кабіни Volvo FMX розроблена для забезпечення безвідмовної роботи. Стальний бампер з поліпропіленовим покриттям відновлює свою форму після зіткнення або удару. А завдяки доступним кріпленням ви можете зекономити час на відвіданні майстерні та замінити елементи бамперу й панелі вручну.

Якщо ви застрягли, витягніть чавунний буксирувальний пристрій й інша вантажівка легко поверне вас на землю нормальну дорогу. Навіть фари розбити нелегко — вони встановлені вище та мають замінні дорожні та позашляхові протекториПодивитися спереду

Контакти та схема проїзду

Час отримати більше часу безвідмовної роботи?

Місцевий дилер Volvo Trucks може розповісти всім про всі функції Volvo FMX щодо покращення часу безвідмовної роботи. Зателефонуйте йому або напишіть.

Контакти та схема проїзду